banner1322
x

MASDAF DOMESTİK PAZARA GİRDİ

Masdaf, hem enerji ve su kaynaklarını korumayı hem de son kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran pratik çözümler sunmayı hedefliyor.

MASDAF DOMESTİK PAZARA GİRDİ
Endüstri 40 Zirvesi

Ürün ve hizmet alanını genişleterek, perakende pazarına iddialı bir giriş yapan MASDAF, DAFLite (Yatay Kademeli Pompa), HexaLite (Yatay Kademeli Paslanmaz Çarklı Pompa), Jet (Yatay Kademeli Jet Pompa), MiniDAF (Yatay Tanklı Domestik Hidrofor), MiniHEXA (Yatay Tanklı Paslanmaz Çarklı Domestik Hidrofor) ve MiniJET (Yatay Tanklı Jet Tipi Hidrofor) serisi ürünleri ile hem enerji ve su kaynaklarını korumayı hem de son kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıran pratik çözümler sunmayı hedefliyor.

“ENERJİ KAYNAKLARINI TASARRUFLU KULLANMAYI HEDEFLEDİK”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Masdaf Genel Müdürü Vahdettin Yırtmaç, “Mini DAF ve Mini HEXA serisi pompalar ile rekabetçi, ekonomik ve ihtiyaca uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz. Perakende pazarına güçlü bir giriş yaparak etkin bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Koronavirüs salgınıyla birlikte müstakil evlere olan talebin artmasını sağladı. Değişen yaşam alanları ise domestik pompa teknolojileri için önemli bir pazara dönüştü. Ar-Ge ekibimiz ise gündeminde olan domestik seri pompa teknoloji çalışmalarına hız verdi. Neticesinde planlanan tarihten altı ay önce ürünlerimizi piyasaya sunabildik. Geliştirdiğimiz bu ürünler hem yaşam alanlarına konfor sağlayacak hem de enerjiyi tasarruflu bir şekilde tüketecek. Tüketicilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit edebilmek içinse yaygın bayi ağımızla birlikte hareket edeceğiz. Kalitesi yüksek olan ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunacağız.” dedi.   
 
 
 

YORUM EKLE

Endress

Enelsan

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını