Phoenix Contact, endüstriyel markalamada yüzde 60'a varan zaman tasarrufu sağlayan Thermomark E Serisi markalama cihazlarını ve 4 farklı aplikatörü düzenlediği lansmanla tanıttı.

YÜZDE 60'A VARAN ZAMAN TASARRUFU SAĞLIYOR

Phoenix Contact'in yeni markalama cihazlarının tanıtımı 26 Ekim'de Phoenix Contact genel merkezinde gerçekleştirildi. Phoenix Contact Türkiye bayi ve müşterilerinin değerli katılımlarıyla birlikte gerçekleştirilen lansman, Phoenix Contact Ürün Yönetimi ve İş Geliştirme Müdürü Bora Yurtsever'in açılış konuşmasıyla başladı. Lansman, Markalama El Aletleri ve Pano İçi Montaj Ürün Grubu Yönetmeni Faruk Güler'in sunumu ve yeni ürünlerin incelenmesiyle tamamlandı.

Faruk Güler gerçekleştirdiği sunumda şu ifadelere yer verdi: "Bir kontrol panosunun toplam üretim süresinin yaklaşık yüzde 30'u, sadece kabloların, klemenslerin ve cihazların markalanması için harcanıyor. Bu açıdan düşünüldüğünde Phoenix Contact'in Thermomark E Serisi markalama sistemi, çeşitli markalama malzemelerinin baskısını ve uygulamasını tek bir proses adımında birleştirerek kullanıcılara endüstriyel markalamada yüzde 60'a varan bir zaman tasarrufu avantajı sunuyor. Otomatik markalama ve uygulama süreci, manuel operasyonlara kıyasla istikrarlı olarak yüksek markalama kalitesi sağlıyor ve bu da markalama çözümünün uzun ömürlülüğünü ve dayanıklılığını garanti altına alıyor."

"Yapay Zeka Öngörülü Bakım, Uzaktan Bakım Çözümlerinde Büyüyecek" "Yapay Zeka Öngörülü Bakım, Uzaktan Bakım Çözümlerinde Büyüyecek"

Dünya genelinde 3,6 milyar euro ciro ile sektör liderlerinden biri haline gelen Phoenix Contact, kuruluşunun 100. yılında endüstriyel markalama ve kontrol panosu imalatına yön vermek için girişimlerini sürdürecek.

Editör: Haber Merkezi