Yeni Otomasyon Platformundan Geleceğe Yönelik Çözümler Yeni Otomasyon Platformundan Geleceğe Yönelik Çözümler

İş akışı ve doküman yönetimi alanında faaliyet gösteren yapay zekâ destekli PaperWork platformu yeni bir girişime imza attı. QSOFT ile yeni bir iş birliğine gittiklerini duyuran şirket, dijital dönüşümde ses getirecek bir entegrasyon ortaya çıkardı.

WHATSAPP ÜZERİNDEN KURUMSAL İŞ AKIŞI YÖNETİMİ

Anlaşma kapsamında, QSOFT'un CXPerium yapay zekâ destekli WhatsApp çözümü, PaperWork BPM platformunun entegre bir parçası olarak çalışacak. İş birliği sayesinde, kullanıcılar yalnızca WhatsApp uygulaması üzerinden talep oluşturup iş akışlarını başlatabiliyor olacak.

Üretim ve hizmet sektörlerinde, özellikle mavi yakalı çalışanları sürece dahil ederek verimliliği üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bu yeni girişim, şirketlerin iş süreçlerinde büyük kolaylık sağlamayı planlıyor. CXPerium'un WhatsApp'a entegrasyonu, üretim sahaları gibi zorlu ortamlarda dahi İSG, uygunsuzluk, ramak kala, izin talep, masraf, fazla mesai, öneri toplama gibi süreçlerde veri toplama ve iş akışlarının PaperWork üzerine aktarılmasını kolaylaştırıyor olacak. Bu sayede, beyaz yakalı veya mavi yakalı fark etmeksizin tüm çalışanlar iş süreçlerine daha etkin bir şekilde katılabilecekler.
 

Editör: Ayşete Yavaş