ABM, ÖZEL SİSTEM ÇÖZÜMLERİYLE LOGIMAT 2024'TE ABM, ÖZEL SİSTEM ÇÖZÜMLERİYLE LOGIMAT 2024'TE

20-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ST Endüstri Zirveleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bu yıl ilki gerçekleştirilen Depolama ve İntralojistik Çözümleri Zirvesi’nde ise birbirinden değerli konuklar sahnede yaptıkları sunumlarla ziyaretçilerle bir araya geldi.

KÜRESEL MARKALARA ÇÖZÜM ORTAĞI OLDULAR

Fuar katılımcılarından olan Milvus Robotics İş Geliştirme Uzmanı Mert Özkan’ın “Otonom Mobil Robotlar ile İç Lojistik Operasyonları” başlıklı sunumu dinleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı.

2011 yılında Türkiye’de kurulan Milvus Robotics’in, 8 yılı aşkın süredir birçok sektöre otonom mobil robot çözümleri sunduğunu aktaran Özkan, SEIT markasıyla geliştirdikleri robotların fabrikalarda ve depolarda iç lojistik operasyonlarında verimlilik artışına sağladıkları katkılar hakkında bilgiler paylaştı. 

Unilever, Şişecam, Tuborg, NISSAN, Henkel gibi küresel şirketlere AMR robotlarıyla çözüm ortağı oldukları bilgisini paylaşan Özkan, kendi geliştirdikleri filo yönetim yazılımıyla da sektörde ayrıştıklarının altını çizdi.