banner1339
x

Yerli Panel PC çözümü E-Life EPC serisi 1 yaşında

Türkiye’nin ilk orijinal tasarım Panel PC üreticisi olan Noya Bilgisayar Sistemleri'nin sektöre sunduğu yeni E-Life EPC Serisi Panel PC’ler 1 yaşına girdi.

Yerli Panel PC çözümü E-Life EPC serisi 1 yaşında
Robot Zirvesi

Bu serinin ilk modeli olan ve 2019 yılının Mart ayında satışına başlanan Yeni E-Life EPC-415 Panel PC, Noya Bilgisayar’ın E-Life markası altında 12 yıl üretmiş olduğu Dokunmatik PC A213X modelinin devamı olarak geliştirildi. 1,5 yıllık titiz bir çalışmayla tamamen yenilenen şık tasarımlı alüminyum gövdesi, daha gelişmiş özellikleri ve dayanıklı Projected Capacitive Dokunmatik Ekranıyla ön plana çıkan E-Life EPC-415, daha ilk yılında büyük bir başarıya ulaşarak birçok endüstriyel otomasyon ve dijital dönüşüm uygulamasında tercih edildi.
Yeni E-Life EPC serisini tasarlamaya başladığı ilk günden itibaren geniş bir ürün çeşitliliğine sahip yerli üretim Panel PC serisi oluşturmayı hedefleyen Noya Bilgisayar, ilk modelden sonra peş peşe duyurduğu  yeni modeller ile E-Life EPC Serisini 1. yılında 3 farklı ekran boyutunda 10 farklı modele ulaştırmayı başardı. 

EPC-410, EPC-410 Android, EPC-415, EPC-515, EPC-618 ve EPC-718 Panel PC modelleri yanında ETM-410 Endüstriyel Dokunmatik Monitör ile eksiksiz bir ürün grubu haline gelen E-Life EPC Serisi, otomasyon, dijital dönüşüm, veri toplama, operatör paneli ve HMI uygulamaları yanında, sahip olduğu şık tasarımı ile birçok farklı uygulamada çoktan yerini almış bulunuyor.
Bugün yüzlerce E-Life EPC Serisi Panel PC, 3 farklı işlemci seçeneği, zengin I/O yapısı, dayanıklı alüminyum gövdesi, eldivenle kullanılabilen Multi-Touch PCAP Dokunmatik ekranı ve farklı montaj seçenekleri sunan aksesuarlarıyla sahada başarılı bir şekilde hizmet veriyor. Şirket, ilk modelden itibaren kararlılıkla sürdürdüğü, yüksek kaliteli yerli endüstriyel bilgisayar çözümlerini rekabetçi fiyatlarla sunma politikasını yeni EPC serisi ile daha da güçlü bir şekilde sürdürüyor. Bu sayede Türkiye’deki işletmelerin dijital dönüşüm projelerine destek vermeyi, verimliliklerinin artması ve maliyetlerinin düşürülmesine katkı sağlamayı hedefliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2020, 17:01
YORUM EKLE

Leroy

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını