banner1322
x

Yeni yıl yemeğinde bir araya geldiler

Pilz Türkiye ve Global Sistem Partneri Halıcı Elektronik ekipleri, geçtiğimiz akşam Üsküdar’da düzenlenen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi.

Yeni yıl yemeğinde bir araya geldiler
Endüstrideara

Emniyet Otomasyon sektöründe ürün, eğitim ve danışmanlık alanlarında faaliyet gösteren Alman firması Pilz'in Türkiye ve Global Sistem Partneri Halıcı Elektronik ekipleri, geçtiğimiz akşam Üsküdar’da düzenlenen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi.

Başta Pilz Türkiye Genel Müdürü Yavuz Çopur ve Halıcı Elektronik Genel Müdürü Dr. Hüseyin Halıcı olmak üzere her iki kurumun tüm yöneticileri, çalışanları ve ailelerinin katıldığı yemekte 2020 yılı coşkuyla karşılandı. 

Pilz Türkiye Genel Müdürü Yavuz Çopur tüm çalışanlarına teşekkürlerini sunduğu konuşmasının ardından Müşteri İlişkileri Müdiresi Burcu Gündüz Soptar ve Proje Geliştirme Müdürü Can Cansağlar’ı üstün özverileri sebebiyle ödüllendirdi.

Gecenin bir başka gurur dolu anı ise, Türk sektör profesyonellerine sadece Pilz tarafından sunulan CMSE (Certified Machinery Safety Expert) eğitimini başarıyla tamamlayan Pilz mühendislerine sertifikaları takdim edilirken yaşandı. 

2019’un tüm yorgunluğunun unutulduğu gece, 2020 yılının tüm dünyaya barış, huzur ve sağlık getirmesi dilekleri ile sonlandırıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2019, 17:44
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını