banner1322
x

YENİ YATIRIMA İMZA ATTI, EGE BÖLGE ŞUBESİNİ AÇTI

SİVART Endüstriyel Otomasyon, 2021'e hızlı bir yatırımla giriş yaparak Ege Bölge Şubesini Manisa'da faaliyete açtı. 

YENİ YATIRIMA İMZA ATTI, EGE BÖLGE ŞUBESİNİ AÇTI
Robot Zirvesi

İstanbul Gebze merkezli SİVART Endüstriyel Otomasyon, 2021'e hızlı bir yatırımla giriş yaparak Ege Bölge Şubesini Manisa'da faaliyete açtı. 

ŞUBENİN BAŞINA DENEYİMLİ BİR İSMİ GETİRİLDİ

Ege Bölge Müdürlüğüne sektörde ve bölgede deneyimi bulunan Mustafa Metin Tamer'i getiren SİVART, 2020 yılında Gebze'de yapmış olduğu Ar-Ge ve Yazılım Merkezi açılışının ardından 2021 yılının başında Ege Bölgesinin açılışını gerçekleştirerek pandemi sürecinde yatırımlarına devam etti.

"SEKTÖRDE ARANAN FİRMA OLACAĞIMIZA İNANIYORUM"

Yeni şube ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Tamer, firma olarak büyük hedeflerinin bulunduğunu ve gelecek dönemde şube sayılarını artırmayı planladıklarını belirtti.

Tamer ayrıca, SİVART’ın yüksek teknik kapasitesi ve deneyimli mühendis kadrosunun bölgede önemli hizmetler sağlayacağını dile getirerek, kısa sürede üretim sektöründe aranan firma olacaklarına inandıklarını kaydetti.

ÜRÜN, ÇÖZÜM VE SERVİS HİZMETİ VERİYOR

İstanbul Gebze'de 2014 yılında kurulan firma, malzeme tedarik, otomasyon, Endüstri 4.0 projeleri ve makina imalatı alanlarında Pirelli, Besler Gıda, Ülker, Süperlit Boru, Bosch, Siemens, Schneider gibi sektörlerinin önde gelen firmaların bulunduğu birçok firmaya çözüm sunuyor. 

Müşterilerine katma değeri daha yüksek entegre çözümler sunabilmek üzere 2018 yılında TÜBİTAK MAM’de Ar-Ge ofisini açan şirket, endüstriyel tesisler için ürün, çözüm ve servis hizmetleriyle faaliyet gösteriyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 10:22
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını