Veri Analizi Oyunun Kurallarını Değiştirecek

Veri Analizi Oyunun Kurallarını Değiştirecek

Veri Analizi Oyunun Kurallarını Değiştirecek
ST Endüstri Medya

Rockwell Automation, bu sene 14-15 ve 16 Kasım tarihlerinde ABD’nin Houston kentinde gerçekleştirilen Automation Fair etkinliğinde binlerce konuğu ağırladı. Bir çok endüstri uzmanının, gelişmiş üretim teknolojileri ve otomasyon enstrümanları hakkında bilgi almak için bir araya geldiği etkinlikte, Rockwell Automation’un yeni projesi  Scio tanıtıldı. Buna göre geleneksel analizde cihazlar birbirine manuel şekilde bağlanmak durumundayken, Scio cihazları otomatik olarak buluyor ve gerekli veriyi buna göre optimize ederek kullanılabilir hale getiriyor. 

Rockwell Automation ve PartnerNetwork İşbirliği ağındaki üyelerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Automation Fair, Amerika Birleşik Devletleri Houston kentinde Kasım ayında gerçekleştirildi. Alternatif Yayın Grubu olarak yer aldığımız etkinlikte katılımcılar, iş çıktılarını iyileştiren üretim verilerini kullanarak, dijital dönüşümü destekleyen çok çeşitli teknolojiler görme; kurum geneli entegrasyon ve işbirliğini artıran operasyonları görüntüleme ve yönetme anlamında en iyi uygulamaları görme fırsatı yakaladı. 2017 Automation Fair etkinliğinde otomasyon konusundaki en son yenilikleri sergileyen 140’tan fazla stant yer aldı. Etkinlikte aynı zamanda 19 uygulama laboratuvarı sergilendi, dokuz sektör forumu ve 93 teknik oturum gerçekleştirildi. Bu oturumlar katılımcıların son çıkan kontrol, elektrik ve gelişmiş üretim ve kurum bilişim teknolojileri hakkındaki bilgilerini arttırmayı amaçladı. 

İlk gün yapılan sunumlarda Connected Enterprise’ın sunduğu somut faydalar ve Rockwell Automation’un yeni Scio projesi anlatıldı. Buna göre Rockwell Scio ile analiz herkesin kullanabileceği bir hale geliyor. Geleneksel analizde cihazlar birbirine manuel şekilde bağlanmak durumundayken, Scio cihazları otomatik olarak buluyor ve gerekli veriyi buna göre optimize ederek kullanılabilir hale getiriyor. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 16:54
Robot Yatırımları
YORUM EKLE

Wago

Endütri 4.0

Dergiler
Partnerler