banner1339
x

Veri Analizi Oyunun Kurallarını Değiştirecek

ABD’nin Houston kentinde Bu sene 14-15 ve 16 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Rockwell Automation, Automation Fair etkinliğinde binlerce konuğu ağırladı. Etkinlikte, Birçok endüstri uzmanı, otomasyon enstrümanları ve gelişmiş üretim teknolojileri hakkında bilgi almak için bir araya geldi. Rockwell Automation’un yeni projesi Scio tanıtıldı. Geleneksel analizde cihazlar birbirine manuel şekilde bağlanmak durumunda, Scio ise gerekli veriyi buna göre optimize ederek cihazları otomatik olarak buluyor ve kullanılabilir hale getiriyor.

Veri Analizi Oyunun Kurallarını Değiştirecek
Robot Zirvesi

Automation Fair Amerika Birleşik Devletleri Houston kentinde Rockwell Automation ve Partner Network İşbirliği ile ağındaki üyelerin ev sahipliğinde Kasım ayında gerçekleştirildi.  Etkinlikte katılımcılar, iş çıktılarını iyileştiren üretim verilerini kullanarak, kurum geneli entegrasyon ve işbirliğini artıran operasyonları görüntüleme, dijital dönüşümü destekleyen çok çeşitli teknolojileri görme, ve yönetme anlamında en iyi uygulamaları görme fırsatı buldu. 
2017 Automation Fair etkinliğinde 140’tan fazla stant, otomasyon konusundaki en son yenilikleri sergiledi. Ayrıca etkinlikte dokuz sektör forumu ve 93 teknik oturum gerçekleştirildi, 19 uygulama laboratuvarı sergilendi. Bu oturumlar katılımcıların son çıkan kontrol, gelişmiş üretim, elektrik ve kurum bilişim teknolojileri hakkındaki bilgilerini arttırmayı amaçladı. Connected Enterprise’ın sunduğu somut faydalar ve Rockwell Automation’un yeni Scio projesi ilk gün yapılan sunumlarda anlatıldı. Analiz herkesin kullanabileceği bir hale Rockwell Scio ile geliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 18:36
YORUM EKLE

Endaş

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını