banner1322
x

Uzun mesafelerde yüksek hassasiyet

Leuze Electronic’in optik mesafe sensörleri, ODSL 30, siyah nesnelerin 30 metre ve açık nesneleri 65 metre mesafeye kadar yüksek hassasiyette ölçebiliyor.

Uzun mesafelerde yüksek hassasiyet
Robot Zirvesi

Leuze Electronic’in geliştirerek piyasaya sunduğu ürün, siyah nesneleri 30 metre ve açık nesneleri 65 metre mesafeye kadar ölçebiliyor. 1 milimetrelik sensör çözünürlüğü sayesinde tüm ölçüm aralığında yüksek hassasiyette ölçümler yapıyor, kullanıcılara en uygun çözümleri sunuyor. Entegre ekranı, ölçüm değerlerini gösterirken, sensörün ölçüm görevine konforlu biçimde uygun hale getirilmesini mümkün kılıyor. Üründe, analog akım ve/veya voltaj arayüzlerinin ve çift anahtarlama çıkışlarının yanında ek olarak seri arayüzler de mevcut. 

MUTLAK ÖLÇÜM HASSASİYETİ 

Tüm ölçüm aralığında +/-2 mm mutlak ölçüm hassasiyeti ile öne çıkan ürün, açık ve siyah nesnelere 0,2–30 m mesafeler arasında ölçüm yapabiliyor. Ölçüm değeri dalgalanmalarının engellenmesi için referanslama fonksiyonuna sahip olan, konfigürasyon ve ölçüm değeri ekranı amaçlı ekranıyla öne çıkan ürün, patlamaya karşı dayanıklı modeliyle de tercih ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 10:20
YORUM EKLE

Leroy

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını