banner1322
x

USB-to-CAN V2

USB-to-CAN V2

USB-to-CAN V2
Enerji Zirvesi

USB to CAN V2 ürünüyle, 2 yüksek hızlı CAN kanalı, 1 düşük hızlı CAN kanalı ve LIN kanalı ile uygulayacağınız çalışmaya bağlı olarak farklı uygulamalar yapabilirsiniz.

USB to CAN V2 cihazını hem otomotiv sektöründe hem de genel endüstri sektöründe kullanabilirsiniz.

SEÇENEKLER

USB to CAN V2 kompakt, D-SUB 9 ve RJ45 olmak üzere iki farklı seçeneği mevcuttur. İki CAN ara yüzüne sahip olan cihazlar için, RJ45 konektörleri kullanılır. Sub-D9 konektörler için adaptör kabloları cihazlarla birlikte verilir.

IXXAT USB-CAN-V2 gömülü bir gövde olmadan, bir yuva kartı ile veya olmadan ve bir bilgisayara kurulum için uyarlanmış USB kablo ile tasarlanmıştır.

Ek seçenek olarak da  galvanik izolasyon tercih edilebilir. Düşük hızlı CAN ve LIN için ISO 11898-3 destekler.

LIN haberleşmesi; hem LIN master hem de LIN slave modu destekler. LIN slave olduğunda, ara yüz otomatik olarak master isteklerini alır. Yanıt verileri ,bir ara bellek kullanılarak  PC API aracılığı ile güncellenir. Master modda ise PC uygulaması tarafından işlenen verileri ister. Gelen LIN mesajları timestamp, master isteği-cevabı ve durum bilgisi şeklinde uygulamaya iletilir. 

Güçlü donanım ve USB 2.0 Hi- Speed (480 MBit/sn) bağlantısı ile, USB-to-CAN V2 ara yüzleri çok yüksek veri çıktılarını minimum gecikme ve düşük güç tüketimi ile elde eder.

Kompakt tasarımı ve son derece ilginç fiyatı nedeniyle , USB-to-CAN V2 arayüzü, seri ürünlerde ve geliştirme, servis, bakım görevleri için can Analizör ile birlikte kullanmak için idealdir.

Yeni geliştirilen hardware, daha sağlam konektör girişleri ile müşterilerin kolaylıkla uyum sağlamasına (özel tasarım/ marka etiketleme) olanak sağlar.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 10:29
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını