banner1322
x

Turck, HMI paneller ile prosesleri kolaylaştırıyor

Turck, TX500 ürün serisi, süreçlerin yerel kontrolü, çalıştırılması ve gözlenmesi gerekli olan küçük ve orta boylu makinalarda kullanılıyor. 

Turck, HMI paneller ile prosesleri kolaylaştırıyor
Endüstrideara

Turck’un HMI çözümü, parlak grafiği, dirençli dokunmatik ekranı ve modern bir işlemciye sahip kaliteli ekranıyla tercih ediliyor. TX500, işlemlerin yerel biçimde kontrolü, çalıştırılması ve gözlenmesi gereken küçük ve orta boylu makinalarda daha çok kullanılıyor. CODESYS 3 ve PROFINET kontrolörü başta olmak üzere EtherNet/IP™ ve Modbus RTU Master ile birlikte Modbus TCP işlevleriyle de öne çıkıyor. TX500, Modbus protokolleri ile birlikte kullanıldığı zaman, HMI'lar bağımlı olarak çalıştırılabiliyor. Otomotiv, taşıma, gıda ve paketleme başta olmak üzere kimya veya ilaç endüstrileri gibi farklı sektörlerde, makina ve tesis kurulumlarında, Turck, otomasyon çözümleri ve ürünleriyle sistemlerin verimliliğini artırıyor. 

FABRİKA VE PROSES OTOMASYONUNDA YÜKSEK VERİMLİ ÇÖZÜM

Turck, başta sensör ve fieldbus, bağlantı ve arayüz teknolojileri olmak üzere HMI arayüz ve RFID tanımlama sistemlerindeki uzmanlığıyla, fabrika ve proses otomasyonu alanlarında yüksek verimli sistem çözümleriyle öne çıkıyor. 

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 17:35
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını