banner1322
x

Titreşim ve darbeye karşı dayanımıyla dikkat çekiyor

Zorlu ortamlarda kullanım için geliştirilen, cam elyaf kuvvetlendirilmiş plastik gövdeler ve metal soketlere sahip I/O modülleri, titreşim ve darbeye karşı dayanımı ile dikkat çekiyor.

Titreşim ve darbeye karşı dayanımıyla dikkat çekiyor
Endüstrideara

Turck, yüksek performanslı kullanım için IP67 modüllerini geliştirdi. Fabrika otomasyonu için PROFIBUS-DP ve DeviceNet™ başta olmak üzere CANopen ve INTERBUS, AS-interface® ve Modbus TCP gibi Ethernet/IP™ ve PROFINET IO için kompakt fieldbus I/O modüllerini sunan marka, yüksek performans hedefliyor. Zorlu ortamlar için geliştirilmiş bu I/O modülleri, cam elyaf kuvvetlendirilmiş plastik gövdeler ve metal soketlere sahip. Ürünler, titreşim ve darbeye karşı dayanımı ile dikkat çekiyor.  

NEDEN TURCK I/O SİSTEMLERİ? 

Turck’un bu yenilikçi çözümü ile depolama maliyetlerinden, kurulum süresi ve işletmeye alma süresinden tasarruf etmek mümkün hale geliyor.  Düşük makina maliyetlerini hedefleyen çözüm, daha verimli üretim süreçleri vaat ediyor. Makina istenildiği zaman ihtiyaçlara göre yapılandırılabildiğinden, esnek üretim elde edebilmek mümkün oluyor. I/O modülleri sayesinde makinanın durumu daima güncel olması ise istendiği an teşhis veya hata mesajlarına erişebilme imkanı sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 12:08
YORUM EKLE

Endaş

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını