banner1322
x

Tek bir kaynaktan sürücü çözümleri

Bütün ana bileşenlerini Almanya'daki kendi tesislerinde üreten ABM Greiffenberger, böylelikle müşterilerine günlük sayısız uygulama avantajı sunuyor.

Tek bir kaynaktan sürücü çözümleri
Enerji Zirvesi

ABM Greiffenberger’ın dökümhane ile alüminyum döküm dahil şirket içi üretimi, geliştirme mühendislerine üretim uzmanlarına doğrudan erişim sağlıyor. Böylelikle karşılıklı bilgi ve uzmanlık transferi yapılıyor. Bu nedenle, özel sürücülerin bireysel gelişimi, firmanın kilit ticari faaliyetlerinden biri olarak önümüze çıkıyor. Sürücülerin gelişimi sırasında, elektrik motorları, dişli kutuları, frenler ve elektronik kontroller de optimum şekilde ayarlanmış. Kapsamlı, esnek modüler tasarımının yanı sıra, daha küçük üretim ihtiyaçlarının (Bakanlar) bile makul bir maliyetle özelleştirilmiş çözümler ile karşılanabilmesi sağlanıyor.

ASENKRON MOTORLAR

Standart program, her biri farklı standart istif uzunluklarında mevcut olan 56 ila 160 arası kapsamlı bir çerçeve boyutunu kapsıyor. ABM Asenkron motorları IEC standart motorları, enerji tasarruflu motorları, tork motorları, dişli kutuları için flanşlı motorları, akülü araçlar için özel ve düşük voltajlı AC motorları olarak farklı başlıklara ayrılıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 17:41
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını