TAŞIMA VE ETİKETLEME OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ BURSA’DA DÜZENLENDİ

Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots’un Bursa’da düzenlediği “Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri” semineri yoğun ilgi gördü.

TAŞIMA VE ETİKETLEME OTOMASYON ÇÖZÜMLERİ SEMİNERİ BURSA’DA DÜZENLENDİ
Endüstri 40 Zirvesi

Novexx Solutions, Schmalz ve Universal Robots’un yenilikçi teknoloji alanındaki güç birliği devam ediyor. “Taşıma ve Etiketleme Otomasyon Çözümleri” isimli SUN (SCHMALZ-UR-NOVEXX) Seminerler Serisi’nin ilki 8 Mart’ta Bursa’da gerçekleşti.

SEMİNERLER DEVAM EDECEK

Seminerde cobot, vakum ve etiketleme teknolojileriyle üretim süreçlerini otomasyona geçirilmesine ilişkin tüm konular uygulamalı olarak ele alındı. Demo şeklinde uygulama örneklerinin yer aldığı seminerde; güvenli, hızlı ve verimli üretim için “Tak-Çalıştır ve Üretime Başla!” konseptiyle cobot, tutucu ve etiketleme otomasyon çözümleri için doğru seçimin nasıl yapılacağı, nelere dikkat edilmesi gerektiği ve sağlayacağı avantajları detaylıca katılımcılarla paylaşıldı.

Lojistik, otomotiv, gıda, makine, ambalaj, plastik gibi her sektörden her büyüklükteki firma ve yan sanayi  şirketleri için uygun olan seminer serisi Ankara ve İstanbul’da da sektör katılımcılarına yönelik olarak düzenlenecek.

www.novexx.com.tr

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2022, 17:16
YORUM EKLE

Endaş

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını