banner1322
x

Tam entegre güçlü makine görüntüleme yazılımı

İki pazar lideri bir araya geliyor ve endüstriyel görüntü işleme alanında kullanıcılara daha konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor.

Tam entegre güçlü makine görüntüleme yazılımı
Robot Zirvesi

MVTec’in Makine Görüntüleme Kütüphanesi HALCON ve B&R’ın gelişmiş kontrol teknolojisi, iki Pazar liderinin teknolojisini bir araya getiriyor. Bu sayede endüstriyel görüntü işleme alanında kullanıcılara yeni olanaklar ve kullanım kolaylığı sunuluyor. MVTec HALCON, konum belirleme, bü-tünlük kontrolü, kalite değerlendirme, ölçüm ve identifikasyon için sağlam ve yüksek performanslı çözümler uygulamayı mümkün hale getirir. B&R Makine Görüntüleme Ürün Müdürü Andreas Wadl ‘’HALCON, piyasadaki en iyi görüntü işleme yazılımı olduğunu söylüyor ve endüstriyel kulla-nımda yüz binlerce kez kendini kanıtladığını anlatıyor. B&R, bir görüntüleme çözümünü kendi sis-temine tam olarak entegre eden ilk otomasyon teknolojisi tedarikçisi olduğunu belirten MVTec Satış Müdürü Gerhard Wagner ‘’Bu, pazarda büyük bir yenilik. B&R’ın bu çığır açan sistem için bizim yazılımımıza güvenmiş olması gurur verici’’ diye belirtiyor.

GENİŞ KAPSAMLI PORTFÖY 

B&R'ın görüntüleme çözümleri farklı kamera sistemleri ve çeşitli aydınlatma seçeneklerini kapsı-yor. Otomasyon yazılım programı olan Automation Studio, mühendislik alanında kullanılıyor. Kolay konfigüre edilebilen yazılım blokları tüm otomasyon mühendislerinin endüstriyel görüntü işlemeye erişimini mümkün kılıyor. B&R sistemine tam entegre olan görüntüleme çözümü, B&R portföyün-deki kontrolörler, sürücüler, emniyet teknolojileri ve endüstriyel PC’ler ile mikrosaniye hızında iletişim kurulabiliyor.
 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2019, 17:29
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını