banner1322
x

Sektörün iki önemli firması anlaşmaya vardı

Optimum Mekatronik ve Murr Elektronik arasında yapılan anlaşmaya göre, Optimum Mekatronik Murr’un yetkili bayisi oldu.

Sektörün iki önemli firması anlaşmaya vardı
Endüstrideara

Optimum Mekatronik ve Murr Elektronik arasında yapılan anlaşma sonucunda Optimum Mekatronik bundan böyle Murr Elektronik’in yetkili bayisi olarak faaliyetlerine devam edecek.

SİNERJİNİN ADI: OPTİMUM - MURR İŞ BİRLİĞİ

Murr Elektronik Türkiye Satış Müdürü Halim Avcı ve Optimum Mekatronik ortakları Harun Dumanlı ve Abdurrrahim Arslan ile İş Geliştirme Yöneticisi Mustafa Metin Tamer’in katıldığı toplantıda bayilik konusunda anlaşmaya vardı.

Optimum Mekatronik İş Geliştirme Yöneticisi Mustafa Metin Tamer konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Firmamızın projelerinde de sürekli tercih ettiği Murr Elekronik firması ile 2019’un sonunda bayilik anlaşması yaptık. Böylelikle Optimum Mekatronik, 2020 yılı itibarıyla Murr Elektronik Ege Bölge Bayisi olmuştur.” dedi.

“GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAK”

Murr Elektronik ürünleri ile son kullanıcı üretim tesislerine, makina imalatçısı OEM firmalara, otomasyon ve pano proje çalışmaları yapan firmalara çözüm sunmayı hedeflediklerini belirten Tamer sözlerini şöyle tamamladı: “Yaptığımız çalışmalardaki titizlik ilkemizle birlikte yürüdüğümüz yol arkadaşlarımızı seçerken de kendini hissettiriyor. Murr Elektronik ile partner olmak ve sektöre çözüm sunmak gücümüze güç katarken, aynı zamanda Murr Elektronik gibi profesyonel firmalarla çalışmak ayrı bir keyiftir.” 

Otomasyon sistemlerine pano içi ve makina üstü kullanım amacıyla ürettiği ürün gamında güç kaynakları, röleler, endüstriyel switchler, bağlantı elemanları, konnektörler, özel kablolar, makina üstü IO sinyal dağıtıcılar ve IO-Link uygulamaları gibi ürünler bulunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 14:44
YORUM EKLE

Leroy

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını