Sektörde sağlam yer edindi

SimTekno, kamera sistemleri, endüstriyel sensörler, endstriyel ölçüm sistemleri, barkod ve karekod okuyucular ile ilgili çalışmalarını sektöre sunuyor.

Sektörde sağlam yer edindi
Endüstri 40 Zirvesi

Türkiye, Ortadoğu, Doğu Avrupa bölgelerinde uygulamalarda bulunan SimTekno, endüstriyel sensörler, kamera sistemleri, barkod ve karekod okuyucular, endstriyel ölçüm sistemleri ile ilgili hizmet veriyor.
SimTekno, temassız infrared sıcaklık ölçümü, statik elektrik yükleme cihazları, temassız mesafe, deplasman ve kalınlık ölçümü, statik elektrik alan statik eliminatörler, çap ölçümü ve kameralı görüntü işleme sistemlerinin aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

 Ayrıca firma, kurulduğu yıldan itibaren distribütörlüğün yanında yerli üretim konusunu da hedefliyor.   Firma, STKTEC markası ile kaliteli antistatik ürünler üretmeyi amaç edinmiş ve özellikle makina imalatçıları ile yaptığı başarılı çalışmalarla sektörde kısa sürede kendisine sağlam bir yer edinmesi ile dikkat çekiyor. COGNEX firması ile yaptığımız ASP anlaşması ile Endüstriyel Kamera Sistemleri ile ilgili de çalışmalarına devam eden SimTekno’nun merkez ofisi İstanbul’da bulunuyor. Ayrıca Bursa, İzmir,  Gebze ofisleri ve Ankara, Çorlu partnerleri ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmeti sunuyor.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 09:42
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını