Saypro’dan, 'susol' serisi hava dolaşımlı kesici

Saypro tarafından sunulan hava dolaşımlı kesici; ölçüm, tanı, analiz, iletişim ve koruyucu fonksiyonlar için gelişmiş bir açma rölesi ile eksiksiz bir çözüm sağlıyor.

Saypro’dan, 'susol' serisi hava dolaşımlı kesici
Radyo

Hava dolaşımlı kesici, yüksek kesme kapasitesi, tam hat ve optimize edilmiş panel boyutu taleplerini eksiksizce karşılıyor. Bu seri ürünler, kullanıcılara mutlak koruyucu koordinasyon ve elektrik güç izleme sistemi için ölçüm, tanı, analiz, iletişim ve koruyucu fonksiyonlar için gelişmiş bir açma rölesi ile eksiksiz çözüm sağlıyor. 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER 

AC 500V'de 150kA / 6300A ile yüksek kesme akımına sahiptir. Kompakt ve basitleştirilmiş boyuta sahip yüksek fonksiyonlu trip röle, 630A - 6300A amper aralığında hizmet veriyor. MODBUS, Profibus-DP desteği ile de kolayca haberleşebiliyor. Elektrik üretim, iletim, dağıtım ve otomasyonunda ihtiyaç duyulan; güneş panellerinden, kesici-ayırıcıya, kablodan busbara, hücreden trafoya, şalterden otomatik sigortaya kadar çözüm üreten Saypro, inovasyona kendini adamış merkezi Kore'de bulunan LSIS'ın kaliteli ve çevre dostu ürünlerini kullanıcılarına sunuyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 11:56
YORUM EKLE

Universal Robots

Festo

Dergiler