Saypro, motor yol verme uygulamalarında ona güveniyor

Saypro, motor koruma şalterleri, motor yol verme uygulamalarında, sistemleri kısa devre ve aşırı akımlara karşı koruyor. 

Saypro, motor yol verme uygulamalarında ona güveniyor
EndüstriForum

İnovasyona kendini adamış merkezi Kore'de bulunan LSIS'ın kaliteli ve çevre dostu ürünlerini kullanıcılarına sunan Saypro, motor koruma şalterleri ile kalite ve emniyeti bir araya getiriyor. Motor yol verme uygulamalarında kısa devre ve aşırı akımlara karşı sistemleri koruyan şalter, bunun yanında, manuel olarak devreyi açma ve kapama işlemi gerçekleştirerek operatöre yardımcı oluyor. Motor koruma şalterleri güç devrelerine seri olarak bağlanıyor.

NEDEN LSIS MOTOR KORUMA ŞALTERİ

DIN rail ve vida montajı ile ON, OFF ve TRIP durumlarına sahip olan ürün, trip testi yapabilme özelliğine sahiptir. OFF pozisyonunda Handle Lock özelliğiyle dikkat çeken motor koruma şalterleri, IEC 60947 uluslararası standartlara uyumlu olup 100A'e kadar tüm sınıfları kapsıyor. Saypro, elektrik üretim, iletim, dağıtım ve otomasyonunda ihtiyaç duyulan; güneş panellerinden, kesici-ayırıcıya, kablodan busbara, hücreden trafoya, şalterden otomatik sigortaya kadar çözüm üretiyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 14:13
YORUM EKLE

Endaş

Balluff

Dergiler