PLC eğitimlerine Bursa’da başlıyor

PLC Merkezi, otomasyon sistem tasarlamayı amaçlayanlar için Siemens S7-1200 setler ile uygulamalı olarak iki farklı tarihte Bursa'da eğitimler düzenleyecek.

PLC eğitimlerine Bursa’da başlıyor
EndüstrideAra4

PLC ve otomasyon ekipmanları satışı, tamiri, projelendirmesi/mühendislik ve servisi/bakımının yanı sıra eğitimlerine de önem veren PLC Merkezi, Bursa’da PLC eğitimlerine başlıyor.

Firmadan yapılan duyuruda, eğitimlerin 23 Eylül ve 14 Ekim’de gerçekleştirileceği bilgisi verildi. 

PLC’ye başlamak isteyenler 23 Eylül Pazartesi günü Temel ve Orta Seviye eğitime, mevcut bilgilerini bir üst seviyeye taşımayı amaçlayanlar ise 14 Ekim Pazartesi günkü İleri Seviye eğitim sınıflarına kayıt yaptırabiliyor.

Bursa bölgesinde gerçekleştirilecek eğitimlerle, katılımcıların S7-1200 kullanımının ileri seviye detaylarını almaları ve diledikleri otomasyon sistemini tasarlayabilecek birikimi kazanmaları amaçlanıyor.

Özel üretilen S7-1200 setler ile uygulamalı gerçekleştirilecek 5 günlük eğitimin sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecek.

Kahvaltı ve öğle yemeğinin de dahil olduğu program kapsamında yer alan eğitimler, 10 kişilik sınıflarda gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 18:31
YORUM EKLE

Endaş

Balluff

Dergiler