banner1322
x

Phoenix Contact’tan fonksiyonel güvenlik için emniyet röleleri

Phoenix Contact tarafından geliştirilerek sunulan emniyet röleleri, makina veya sistemdeki fonksiyonel güvenliği izliyor.

Phoenix Contact’tan fonksiyonel güvenlik için emniyet röleleri
Makine Zirvesi

Makina ve sistem güvenliği için, acil stop, ışık bariyerleri, emniyet kapıları veya çift el kumanda gibi emniyet fonksiyonlarının çalışmasında Phoenix Contact’ın kanıtlanmış standart seri PSRclassic veya kompakt PSRmini çözümleri arasında seçim yapmak mümkün. Farklı emniyet işlevleri için geniş ürün seçimi imkanı sunarken, kanıtlanmış emniyet teknolojisi sayesinde ürün sürekliliği sağlanıyor. Emniyet röleleri, kullanıcı dostu bağlantı teknolojisi ile hızlı montaj ve devreye alma imkanı sunarken, ince tasarım ile yer tasarrufunu mümkün kılıyor. 

PROSES TEKNOLOJİSİ İÇİN SAFE KUPLAJ RÖLELERİ

Force-guided kontaklı kuplaj röleleri SIL onaylı olup elektriksel izolasyon ve güç yükseltme için kullanılıyor. Son derece kompakt PSRmini versiyonu ve pazar standardı PSRclassic sürümü arasında seçim yapmak mümkün oluyor. 6 ve 12 mm genişliklerle PSRmini kuplaj röleleri pazardaki en ince kuplaj röleleri olarak dikkat çekerken, Phoenix Contact, bu ürün yelpazesi ile güvenli başlatma ve güvenli yani acil kapatma için SIL kuplaj röleleri ile dikkat çekiyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 11:22
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını