banner1322
x

Phoenix Contact'tan güvenlik uygulamaları için 'safety kontrolör'

Phoenix Contact'ın RFC 4072S safety kontrolörü, otomotivde robotlar, kaldırma platformları ve yenilenebilir enerjide rotor kanatlarının ayarlanması gibi uygulamalarda tercih ediliyor. 

Phoenix Contact'tan güvenlik uygulamaları için 'safety kontrolör'
Enerji Zirvesi

RFC 4072S safety kontrolör, endüstriyel güvenlik uygulamaları için ideal bir çözüm olarak öne çıkıyor. Ürünün kullanıldığı örnek uygulamalar arasında; otomotiv endüstrisindeki robotlar, kaldırma platformları ve yenilenebilir enerji teknolojisinde rotor kanatlarının ayarlanması yer alıyor. 

SUNDUĞU AVANTAJLAR

Yüksek performanslı teknolojisi sayesinde safety kontrolör, çok sayıda I/O'yu güvenilir biçimde kontrol ediyor. Ürün, IEC 61131'e uygun standartlaşmış programlama sayesinde dünya çapında değişmeyen konfigürasyona sahip. Entegre gösterge, diyagnostik seçenekler sunuyor. RFC 4072S safety kontrolörün, çok sayıda interface ve PROFIsafe desteği maksimum esneklik sağlıyor. Kontrol ve güvenlik protokollerinin tek bir ethernet kablosunda ortak taşınması, kablaj işçiliğini de azaltıyor. Phoenix Contact'ın RFC 4072S safety kontrolörün kullanıldığı otomotivde robotlar, kaldırma platformları ve yenilenebilir enerjide rotor kanatlarının ayarlanması gibi uygulamalarda tercih ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2019, 18:28
YORUM EKLE

Leroy

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını