banner1322
x

Parlak kapların üstündeki etiketleri algılıyor

Leuze Electronic tarafından sunulan enerjik ışık sensörü, parlak kaplar üzerindeki kağıt ve plastik etiketlerin kolay ve güvenilir algılamasını sağlıyor.

Parlak kapların üstündeki etiketleri algılıyor
Enerji Zirvesi

Leuze Electronic, etiketlerin kesin, hızlı ve çok amaçlı kullanıma uygun olarak işlenmesi için enerjik ışık sensörünü piyasaya sundu. Metal vida dişine sahip olan ve sağlam plastik gövdesinin içerisinde kırmızı ışık tarayıcıları da bulunan enerjik ışık sensörü, güvenilir bir nesne algılaması çözümü sunuyor. İki düzlemde tanıtma butonu yoluyla nesneye kolay uyarlama ve montaj kolaylığı sağlıyor. A²LS aktif ortam ışığı bastırmasının yanısıra brightVision® ışık spotuyla hizalama adına da etkili çözümler sunuyor. 

KAĞIT SEKTÖRÜNDE KULLANILIYOR

Leuze Electronic tarafından sunulan ışık sensörünün, farklı mesafelerde ve özellikle kağıt sanayinde kullanıma uygun sürümleri bulunuyor. Ürün, özellikle parlak kaplar üstünde yer alan kağıt ve plastik etiketlerin algılanmasında kullanılıyor. Öğretme butonu sayesinde kolay kurulumu mümkün kılarken, kolay montaj için uygun aksesuarlara da sahip. 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 09:25
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını