banner1322
x

Oskon, otomotivde otomasyon projeleriyle göz dolduruyor

ST Endüstri Zirveleri’nin gediklisi Oskon, güçlü mühendislik kadrosu ile otomotiv sektöründeki birbirinden zorlu otomasyon projelerinin aranan partneri olmaya devam ediyor.

Oskon, otomotivde otomasyon projeleriyle göz dolduruyor
Endüstrideara

Çözüm odaklı güçlü mühendislik kadrosu ve teknik ekibi ile Oskon Otomasyon, uzun yıllara dayanan yönetimsel tecrübesini gelişen teknoloji ile harmanlayarak “Oskon varsa sorun yok” sloganıyla müşterilerine teknik destek sağlıyor. Kurulduğu günden bugüne kadar çok farklı sektörlerde anahtar teslim otomasyon projelerini başarıyla gerçekleştiren Oskon, otomotiv sektöründe birbirinden güçlü referanslarla yenilikçi projelere imza atıyor. Müşterilerine otomasyon alanında hem kaliteli hem de profesyonel çözümler sunmak amacıyla Oskon Elektrik-Elektronik adıyla 2001 yılında kurulan şirket,  kısa zamanda yakaladığı başarılarla 2006 yılında müşterilerinin şalt ve otomasyon malzeme ihtiyaçlarını en hesaplı ve hızlı biçimde karşılamak üzere Oskon Otomasyon Pazarlama Elektrik şirketini de faaliyete almış. Siemens Çözüm Ortağı sertifikasını 2010 yılında alan şirket başarılarına böylece bir yenisini daha eklemiş. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak Oskon Robot Tasarım ve Kaynak Teknolojilerini de 2015 yılında hayata geçiren şirket, otomotivde çok güçlü referanslara sahip. 

OTOMOTİVDE GÜÇLÜ REFERANSLAR

ST Robot Yatırımları Zirvesi başta olmak üzere, ST Proses Zirvesi ve ST Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nin de katılımcıları arasında yer alan marka, otomotiv sektöründe içerisinde Dürr, Man, Mercedes, Romak, TOFAŞ, Tülomsaş, Tuvasaş olan güçlü referans listesine, kaynak bölümleri için Bodyside & Underbody Robotik Hücreler, Manuel Fikstürler, Yarı Otomatik Fikstürler ve Kapı Hücreleri geliştiriyor. Boyahane bölümü için Kuru ve Yaş Boya Kabinleri, Zımparalama Kabinleri, Macun Kabinleri ve Fırınlar gibi çözümler sunan Oskon, Montaj bölümü için Buffer Alanı, Otomatik Taşıyıcılar & Teleskobik Barlar ve Trim Hatlar ile Şasi Hatları ve AGV Çözümleriyle otomotiv sektörü projelerinin aranan partneri olmaya devam ediyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 13:51
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını