banner1322
x

O dünya çapında bir teknoloji lideri

Mobil bilgisayarların, barkod okuyucularının, ölçüm, algılama ve güvenlik sensörlerinin, görme ve lazer markalama sistemlerinin üretimi ve tasarımında uzmanlaşmış olan Datalogic işlem otomasyon ve otomatik veri yakalama pazarlarında dünya çapında teknoloji lideri olarak öne çıkıyor.

O dünya çapında bir teknoloji lideri
Endüstrideara

40 yıldan uzun süredir sürekli yenilik ve yüksek kalite sunumu ile birlikte her müşteri ihtiyacına yakınlık ve zamanında yanıt, Datalogic başarısının temelini oluşturan unsurlar arasında yer alıyor.

Datalogic, üstün çözümleriyle, Perakende, İmalat, Ulaştırma, Lojistik ve Sağlık sektörlerinde tüm süreçlerin verimliliğini ve kalitesini artırmaya yardımcı oluyor.
Müşterilerinin tüm pazar ve teknoloji ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayan Datalogic, onlarca yıllık uzmanlığının nihai sonucu olarak havaalanlarında, en iyi nakliye ve posta hizmetlerinde ve dünya çapındaki en büyük fabrika ve hastanelerde süpermarketler ve satış noktalarında ilk tercih oluyor.

Ar-Ge'ye yaptığı önemli yatırımlar sayesinde yıllar içinde sürekli olarak büyüyen Datalogic Group, bugün, ABD, Brezilya, İtalya, Slovakya, Macaristan ve Vietnam'da üretim ve onarım tesisleri ile 30 ülkede dünya çapında yaklaşık 2.900 çalışanı istihdam etmektedir.
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 16:40
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını