MOBİL UYGULAMA İLE 7/24 ÜRÜNLERE ERİŞİM İMKANI

Halıcı Group, hizmete sunduğu online mağazasının ardından şimdi de mobil uygulamasıyla tüm endüstriyel ürünlere kolayca erişim imkanı sunuyor.

MOBİL UYGULAMA İLE 7/24 ÜRÜNLERE ERİŞİM İMKANI
Endüstri 40 Zirvesi

Halıcı Group, online mağazaHalıcı Shop mobil ile 7/24 bütün endüstriyel ürünlere mobilden erişim olanağını veriyor.

“Dijital Dönüşümde Çözüm Ortağınız” mottosuyla dijitaldeki yatırımlarına ve geliştirme çalışmalarına hızla devam eden firma, online mağazasının yanı sıra mağazanın mobil uygulamasıyla da hizmet sunuyor. 

İSTER CEPTEN, İSTER PC’den

Firma, www.halici.shop online satış mağazasının yanında mobil uygulamasıyla da ürün grubundaki bütün endüstriyel ürünlere haftanın 7 günü 24 saat, tek tıkla ulaşmayı kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar, akıllı telefonlarından ya da tabletlerinden IOS ve Android platformları üzerinden hizmet sunan uygulama sayesinde ABB, B&R, ESA, Honeywell, Landis, Pilz, Reliance ve Siboni markalarının ürünlerine ulaşabiliyor.

TÜRK ENDÜSTRİSİNE DEĞER KATIYOR

Türkiye’nin önde gelen mühendislik ve ürün tedarikçilerinden biri olan Halıcı Group, otomasyondan robotiğe, yazılımdan elektrik-elektroniğe pek çok alanda müşterilerine hizmet veriyor.

Sektörde 27 yıllık tecrübeye sahip firma, 600’ün üzerinde tamamlanmış projesi, 90 kişilik ekibi, 4 şubesi ve partneri olduğu global firmalarla Türk endüstrisine değer katıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 09:27
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını