banner1013
x

MITSUBISHI ELECTRIC'TEN KONTROL ODALARINA YENİ ÇÖZÜM

Mitsubishi Electric, komuta ve kontrol odası videowall sistemleri için tasarlanan S-SF yazılım paketi, sistemlerin daha verimli ve büyük ölçeklenebilirlikle çalışmasını sağlıyor.

MITSUBISHI ELECTRIC'TEN KONTROL ODALARINA YENİ ÇÖZÜM
EndüstrideAra2

Mitsubishi Electric, komuta ve kontrol odası videowall sistemleri için tasarladığı S-SF yazılım paketiyle öne çıkıyor.

Videowall ekran sistemlerinin ağ tabanlı olarak daha verimli ve daha büyük ölçeklenebilirlikle çalışmasını sağlayan S-SF yazılım paketi, etkili kontrol odası operasyonları için daha esnek karar verme ortamları tasarlamayı mümkün hale getiriyor.

Birden fazla bilgisayara kurularak ekranların kontrolüne imkan tanıyan S-SF yazılım mimarisiyle kontrol odası video duvarları artık geleneksel bir videowall kontrol cihazına gerek duymuyor. 
    
Günümüzde komuta ve kontrol tesislerindeki veri kaynaklarının ve ağa bağlı cihazların çoğalması karmaşık ve hızlı değişen koşulları beraberinde getiriyor. Bu noktada gelecekteki gereksinimlere uyum sağlayabilecek kadar esnek ve çok yönlü bir görüntü yönetim sisteminin tasarlanması ve sürdürülmesi gittikçe daha önemli hale geliyor. LED ekran teknolojisi alanındaki köklü deneyimi ışığında inovatif ürünler geliştiren 99 yıllık teknoloji devi Mitsubishi Electric, tasarladığı S-SF yazılım paketiyle videowall ekran sistemlerinin daha verimli ve daha büyük ölçeklenebilirlikle çalışmasına imkân tanıyor. 

EKRAN DUVAR İŞLEMCİSİ VE ÖZEL DONANIM İHTİYACINI KALDIRIYOR

Daha etkili komuta ve kontrol odası operasyonları için daha verimli ve daha esnek karar verme ortamları tasarlamayı mümkün hale getiren yazılım paketi, bu sayede kontrol odası video duvarları için özel ekran duvar işlemcisi ve özel donanım ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Tamamen Ethernet IP üzerinde çalışan, daha güvenilir ve düşük maliyetli bir sisteme imkân tanıyan S-SF yazılım paketi, bakır görüntü kablolarının mesafe limitlerini ve aşırı yüksek fiber görüntü kablosu maliyetlerini ortadan kaldırmasıyla da dikkat çekiyor. 

GELİŞMİŞ MESAJLAŞMA VE HIZLI KONTROL ÖZELLİĞİ SUNUYOR

Oturum açan kullanıcılar arasında mesajlaşmaya imkân tanıyan S-SF sistemi, bu mesajlaşma metin içeriğinin yanı sıra kaynakların da paylaşılmasına izin veriyor.

Süpervizör, operatörün mesaj ekinde ilettiği kaynağı kendi bilgisayarında açtıktan sonra önemli görürse tek tıklamayla videowall üzerine yansıtabiliyor ve aynı zamanda kritik ortamlarda karar süresini kısaltıyor. Operatörler, uzaktan kontrol özelliğiyle sistem odasında bulunan kaynak bilgisayarlarına erişerek istediği uygulamaları yönetebiliyor.

ÇOKLU UYGULAMA AKTARIMIYLA MALİYET AVANTAJI SAĞLIYOR

Firmanın S-SF paketinde bulunan uygulama sunucusu yazılımı, geleneksel sistemlerdeki gibi bilgisayarın masaüstü görüntüsü yerine bilgisayarda çalışan uygulamaları aktarıyor.

Bilgisayarlarında çalışan çoklu uygulamaları bağımsız pencereler halinde görüntüleyebilen operatörler, aynı zamanda rutin çalışmalarına devam edebiliyor. Bu teknoloji sayesinde işletmenin ihtiyaç duyduğu iş istasyonu sayısı düşerken toplam sahip olma maliyetinde ciddi avantajlar sağlanıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 10:56
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler