banner1065
x

Milli ve yerli TRAGGER’a iyi tasarım ödülü

Mobilite ürün ve hizmet platformu CDMMobil bünyesinde üretilen elektrikli hizmet aracı TRAGGER QDS700, İyi Tasarım Ödülü’ne layık bulundu.

Milli ve yerli TRAGGER’a iyi tasarım ödülü
EndüstrideAra - Haber Detay

Türkiye’de kullanıcının ihtiyaçlarını gözeten, ihracatta ve ulusal pazarda ürüne katma değer ve rekabetçi üstünlük kazandıran tasarımı ödüllendiren Design Turkey Endüstriyel Tasarım Ödülleri'nde İyi Tasarım Ödülü bu yıl Ulaşım Araçları ve Aksesuarları Kategorisi’nde CDMMobil’in elektrikli hizmet aracı TRAGGER QDS700’e verildi. Mobilite kavramına kullanıcı deneyimi odaklı rasyonel bakış açısı, fonksiyonellik, teknoloji, kalite ve yenilikçi yaklaşımlar getiren CDMMobil'in geliştirdiği yerli ve milli yüzde 100 elektrikli TRAGGER marka ailesi, Bursa'nın Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde üretiliyor.

“TÜRKİYE’NİN GURURU OLACAK”

CDM Mobil kurucu ortakları Ali Serdar Emre ve Saffet Çakmak, ödülle ilgili yaptıkları açıklamada; “Teknolojiyi ulaşılabilir ve ekonomik bir hale getirmek için tecrübeli CDMMobil ekibimizin yönettiği TRAGGER projesinin aldığı ödül bize büyük gurur duyduk. Gelecek için tasarlanan TRAGGER, Türkiye’nin uzun zamandır teknolojide önde olma özlemini gideren geleceğin araçları olacak.  Kendi sektöründe hem kalite hem fiyat performans hem de dayanıklılık açısından kabul görmüş TRAGGER'ın kısa sürede ülkemizin gururu olacağına eminiz.”

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2018, 11:41
YORUM EKLE

Marmatek

Dyson

Dergiler