LUCAS ELEKTRİK VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK İÇİN CANİASERP’Yİ SEÇTİ

Yurt içi ve yurt dışı faaliyetleriyle global bir üretici firma olmayı hedefleyen Lucas Elektrik, iş süreçlerinde verimliliği arttırmak için caniasERP ile çalışacağını duyurdu.

LUCAS ELEKTRİK VERİMLİLİĞİ ARTTIRMAK İÇİN CANİASERP’Yİ SEÇTİ
Enerji Zirvesi

Otomotiv, tarım, iş makinaları ve savunma sanayilerine yönelik alternatör, marş motoru ve elektrik motorları üreten Lucas Elektrik, dijital dönüşüm sürecinde yola caniasERP ile devam edecek.

Türkiye sanayisinin ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını her geçen gün geliştiren firma, yurt dışı pazarında da önemli rol oynuyor. Yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetleriyle her gün kendini geliştiren ve global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen Lucas Elektrik, iş süreçlerini caniasERP ile yöneterek verimliliğini arttırmayı, doğru analizlerle doğru yol haritaları belirlemeyi hedefliyor.

IAS yetkilileri ve Lucas Elektrik yöneticilerinin katılımıyla firmanın genel merkezinde gerçekleşen kick off toplantısında caniasERP projesi ve gelecek planları konuşuldu. 

"ULUSLARARASI STANDARTLARDA ÜRÜN SUNAN YERLİ BİR FİRMA"

Lucas Elektrik’in Sakarya’da bulunan fabrikasında gerçekleştirilen kick off toplantısında, caniasERP projesine dair detaylar konuşuldu.

IAS ve sunduğu kurumsal kaynak planlama çözümü caniasERP’yi tercih nedenlerini anlatan Lucas Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Aytuğ Sakallıoğlu, “Şirket olarak bilgisayar destekli üretim ve yönetim sistemleri ile tanışmamız 1991 yılında kullanımına başladığımız MRP sistemi ile olmuştur. Bu sebeple, ERP yazılımı uygulamalarında oldukça tecrübeliyiz. Ancak siz ne kadar tecrübeli olursanız olun sürekli değişen ve gelişen üretim teknolojileri ve yönetim sistemleri göz önüne alındığında şirketlerin ERP konusundaki sistemlerini de zaman zaman yenilemeleri ve bunu yaparken de cesaret ile ‘alışılagelmişin’ dışına çıkarak hareket edebilmelerinin yararlı olduğuna inanmaktayım. Biz de tam bu amaç ile yeni bir arayışa girdik ve bu yolda caniasERP ile tanıştık. Tarafımıza yapılan modül sunum ve tanıtımlarında edindiğimiz olumlu izlenim ile birlikte hem Türkiye’deki referans müşterileri hem sunduğu modüller, tam entegrasyonu ve hareket özgürlüğü, hem de uluslararası standartlarda bir ürünü sunan yerli bir firma oluşu seçim sırasında bizi etkileyen faktörlerden oldu. Ayrıca bu tarz projelerde başarı için karşılıklı iletişim çok önemlidir. IAS ekibiyle kolay iletişim kurabileceğimizi ve iyi bir ekip çalışması yapacağımızı düşünüyorum” dedi.

"IAS’NİN BAŞARILI REFERANSI OLACAĞIZ"

Projeden beklentilerinin büyük olduğuna vurgu yapan Sakallıoğlu, “Verimliliğin her anlamda artmasını bekliyoruz. caniasERP’in bize doğru bilgiye hızla ulaşabilmek, şeffaflık, her şeyin ölçümlenebilir olması ve en doğru şekilde raporlanabilmesi, doğru verilerle doğru analizler yapılabilmesi gibi imkanlar sunmasını istiyoruz. Umuyoruz ki her iki taraf için de başarılı bir deneyim ve proje olacak. Böylece biz de IAS’nin Türkiye’deki başarılı referansları arasında yer alacağız” diye de ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2022, 16:03
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını