banner1322
x

Login Yazılım, yerli ve milli yazılımların önemini anlattı

Login Yazılım Yönetim Kurulu Üyesi Levent Sılay, Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği, YUSES Genel Kurul Toplantısı’nda yerli ve milli yazılımların önemini anlattı.

Login Yazılım, yerli ve milli yazılımların önemini anlattı
Endüstrideara

Login Yazılım, Yeditepe Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği’nin YUSES Genel Kurul Toplantısı’nda yerini aldı. Türkiye’deki üniversitelerden EMT’ye yani Endüstri Mühendisliği Toplulukları Birliği’ne bağlı 17 farklı kulübün yer aldığı etkinlikte, Login Yazılım Yönetim Kurulu Üyesi Levent Sılay, yerli ve milli yazılımların öneminden ve Login Yazılım’ın Türkiye’deki yerli yazılımlar arasındaki yerinden bahsetti. Sılay, kendi hayatından ve başarı hikayesinden örnekler vererek öğrencilere önemli tavsiyelerde bulundu. 

“ERP BİLMEYEN ÖĞRENCİ KALMAYACAK”

ERP Akademisi eğitmenleri arasında yer alan Betül Moran ve Rana Coşkun  “ERP Bilmeyen Öğrenci Kalmayacak” sloganıyla çıkılan yolda öğrenciler tarafından yoğun ilgi gören ERP’ye giriş eğitimlerinin nasıl ‘ERP Akademisi’ne dönüştüğünü detaylıca anlattı. ERP Akademisi'nde çok yakında gerçekleşecek yeni etkinlikler hakkında da bilgiler verilirken, paylaşılan Login ERP Üzerinden Stok Yönetimi ve Satınalma Akışı demosu öğrencilerden büyük ilgi gördü. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 09:14
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını