banner1339
x

Leuze’den hızlı, kolay ve emniyetli ışık perdeleri

Leuze Electronic, farklı uygulamalar için hızlı, kolay ve emniyetli ışık perdeleriyle, hareketli nesnelerde bile tespit ve ölçümü kolaylaştırıyor.

Leuze’den hızlı, kolay ve emniyetli ışık perdeleri
Robot Zirvesi

Yüksek performanslı ışık perdeleri geniş bir ölçüm alanını izlerken, elde ettiği ölçüm bilgilerini dışa aktarıyor. Entegre arayüzler sayesinde de bu ışık perdeleri, alan veri yolu ortamlarında, ilave bir ağ geçidi kutusu olmaksızın kullanıcılara kolay ve hızlı entegrasyon imkanı sunuyor. 6 metre çalışma mesafesi ve her bir ışın için 30 μs tepki verme süresi sayesinde ışık perdeleri, hareketli nesnelerde bile tespit ve ölçümünü kolaylaştırıyor.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Işık perdeleri, kontrol üzerinden doğrudan parametrelendirme için, entegre PROFIBUS, PROFINET, CANopen, RS485 ve IO-Link arayüzüne sahip. 5 dilde iyi okunabilen büyük ekrana sahip olan, büyük nesnelerin ölçülmesinde kullanılan CML 720i için neredeyse 3 m azami ölçüm alanı uzunluğu mevcut. Zorlu endüstriyel çevrelerde de kullanım için sağlam metal gövdeye sahip olan ürün, hızlı kurulum için M12 yuvarlak konnektör üzerinden bağlantı imkânı sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 11:22
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını