banner1013
x

Klemsan ve Euchner, İzmir’de çözümlerini birlikte anlatacak

Klemsan ve Euchner, 26 Şubat’ta İzmir Sheraton’da ortak bir seminer düzenleyecek. Euchner; makina emniyeti, Klemsan ise fabrikalarda enerji verimliliği çözümlerini anlatacak. 

Klemsan ve Euchner, İzmir’de çözümlerini birlikte anlatacak
EndüstrideAra4

İzmir’de gerçekleştirilecek seminerde; Euchner; makina emniyeti çözümlerini, makina emniyeti standartlarını, TS EN ISO 13849-1’e göre emniyet fonksiyonlarını ve TS EN ISO 12100’e göre risk analiz örneklerini anlatacak. Seminere Klemsan’dan Elektrik ve Enerji Yönetimi Ürünleri Global Ürün Müdürü Sinan Alagöz ve Satış Müdürü Kaan Gökkurt konuşmacı olarak katılacak ve Klemsan ürünlerinin fabrikalarda kullanım alanlarını örnek uygulamalarla aktarırken, işletmelerde verimlilik için dijitalleşmenin önemini de paylaşacak. 

KIO PLATFORMU İLE IOT ÇÖZÜMLERİ

Dijitalleşme yolunda işletmelerin nasıl bir yol haritası belirlemesi ve kurulacak sistemin kriterlerinin ne olması gerektiği sorularına cevap verileceği seminerde Klemsan Internet Objects (KIO) platformu ile IoT çözümleri de sunulacak. Fabrikalarda KIO platformunun verimliliğe etkileri, kullanıcıların sistem ve yazılım seçmedeki önceliklerinin yanısıra verimlilik için en temel özelliklerin neler olması gerektiği gibi birçok konu, seminerde Klemsan yöneticilerince cevaplanacak.   
26 Şubat’ta İzmir Sheraton’da gerçekleşecek, kontenjan ile sınırlı olan seminere kayıt yaptırarak katılmak mümkün.  

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 11:22
YORUM EKLE

Universal Robots

Dyson

Dergiler