IPX8 uyumluluğu ile 221 klemensleri nemden koruyun

Nem, elektrikle buluştuğunda kısa devre oluşabilir. Gelbox ile WAGO, IPX8 nem korumasını daha kolay ve hızlı bir şekilde sağlar.

IPX8 uyumluluğu ile 221 klemensleri nemden koruyun
Endüstri 40 Zirvesi

Anında devreye alınmaya hazır, yeniden erişilebilir ve sınırsız depolama için uygun! Bu avantajlar, WAGO klemenslerini dış ortam uygulamalarında, nem ve ıslaklığa karşı korumayı sağlar. WAGO Gelbox ile kurulum hızlı ve kolaydır, “Kutuyu açmanız, klemensi yerleştirmeniz ve kutuyu kapatmanız yeterlidir”.

KALİTE JEL VE SİLİKONSUZ YAPI

Kullanılan poliüretan jel silikonsuzdur. WAGO Gelbox; verniklerin, boyaların ve diğer hassas ürünlerin kullanıldığı herhangi bir endüstri dalında bile kullanıma hazır haldedir. Altı farklı boyutu mevcuttur. Çok çeşitli düşük ve ekstra düşük voltaj uygulamalarında kullanılabilir. WAGO'nun 221 Serisi klemenslerinde kullanılabilmesinin yanı sıra 2273 Serisi klemensleri için de uygundur. Minden merkezli elektriksel bağlantı lideri WAGO, Gelbox'ı Cell-pack ile birlikte geliştirdi. Döküm bileşenleri alanında hizmet veren Cellpack, tıpkı WAGO'nun bağlantı teknolojisi alanında yaptığı gibi kalitenin zirvelerinde kalmayı tekrarlıyor. WAGO Gelbox; 221 klemenslerinde IPX8 nem koruma sınıfı altında çalışma imkanı sağlayan, yeni dış ortam çözümüdür.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 16:45
YORUM EKLE

Nidec

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını