banner1339
x

İnpak, üç yeni ürüne hazırlanıyor

Termoform makinaları üreten İnpak Makina, altı kıtada 40 ülkeye yıllık ortalama 13 milyon avroluk ihracat gerçekleştirdi. Yazılım dahil tüm AR-GE projelerini kendi bünyesinde sürdüren ve üretiminin yüzde 90’ını ihraç eden, İnpak, üç yeni ürününün tanıtımına hazırlanıyor

İnpak, üç yeni ürüne hazırlanıyor
Robot Zirvesi
İstanbul merkezli İnpak Makina, yılda ürettiği 50 termoform makinasının yüzde 90’ını ihraç ediyor.

İnpak Makina Sanayi İş Geliştirme Müdürü Mustafa Eren, yıllık 13 milyon avroluk ihracatlarında, standart dışı tüm kritik parçaların kendi imalatları olduğunu vurguluyor.

Sundukları termoform makinaları ile müşterilerinin ağırlıklı olarak meyve ve sebze viyolleri/ şaleleri, gıda kapları, tabak çeşitleri ve separatörler ürettiklerini belirten Eren, tam kapasite çalıştıklarını, kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklandıklarını anlatıyor.

Çalıştıkları ürün gamı anlamında, maliyeti düşürme amaçlı bir alt ürün kullanılmadığını anlatan Eren, mühendislik altyapısının önemli olduğunu kaydetti.

3 YENİ ÜRÜN

2019’a üç yeni ürünle hazırlandıklarını anlatan, Eren, mevcut TS-800 ve TS-850 makinalarının yanı sıra ve 2019 ortasında TS-1000 ile daha büyük kalıplarda, bazı plastik ürün grupları için birim maliyette üretim verimliliğini arttıracaklarını anlattı. Ayrıca farklı 2 büyük projelerinin de eş zamanlı hazır olacağını ve bu yeniliklerin de 2019 ikinci çeyreğinde duyurulacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 10:48
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını