İhtiyaca uygun en iyi çözümler

GMT Endüstriyel, TSG ve GOP serisi operatör panelleri ile dokunmatik ekran teknolojisinde en son teknolojiyi sunuyor.

İhtiyaca uygun en iyi çözümler
Endüstrideara

Operatör panelleri endüstriyel uygulamalarda kullanılmak için geliştirilmişlerdir. Ürünlerde gerçek zaman saati (RTC) standart olarak mevcuttur. Kullanıcı dostu yazılımı geniş bir PLC kütüphanesine sahiptir.

TSG serilerinde PDF Viewer fonksiyonu ile PDF dosyaları görüntülenebilmektedir. USB Host özelliği ile veri kaydı yapılabilir ve program yüklenebilir. Klavye, mouse ve web kamera bağlanabilmektedir.

VNC yazılımı ile ethernet portlu modellere yerel ağ ya da internet aracılığıyla Windows, IOS ve Android platformları üzerinden erişerek gözlem ve kontrol sağlanabilmektedir.

IP65 KORUMA ÖZELLİĞİ

TSG ve GOP43 serilerinde ön panel IP65 korumaya sahiptir. GOP70 serilerinde ise ön ve arka panel IP65 koruma özelliği bulunuyor. 

HABERLEŞME

GMTCNT HMI’larda ethernet portu, USB Host ve RS232/RS485 haberleşme portları bulunuyor. GMTCNT protokolü ile HMI’lar arası haberleşme, sağlanabilirken VNC protokolü ile de tablet, akıllı telefon ve PC üzerinden uzaktan HMI’a ulaşıp kontrol ve izleme yapılabilmektedir.

Türk sanayisinin verdiği destekle yoluna devam eden GMT, yılların birikimini ve tecrübesini her gün daha ileriye taşıyor, “Türkiye’den bir dünya markası çıkarma” iddiasını kararlılıkla sürdürüyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 09:31
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını