banner1322
x

IFS yeni çözümleri ile WIN EURASIA 2019’da

IFS, kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere; nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çözümlerini, WIN EURASIA fuarında tanıtacak.  

IFS yeni çözümleri ile WIN EURASIA 2019’da
Enerji Zirvesi

WIN EURASIA çatısı altında geçen yıl bir araya gelen WIN EURASIA Metalworking ve WIN EURASIA Automation fuarları, 14-17 Mart 2019 tarihlerinde TÜYAP İstanbul’da endüstri dünyasını bir araya getiriyor. IFS, fuar kapsamında ayrıca ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenleyecek ve Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öykülerini paylaşacak. Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS de, Avrasya Bölgesi'nin en büyük endüstri fuarı WIN EURASI’ya katılacak ve ziyaretçilerini Endüstri 4.0 Festival alanındaki C235 numaralı stantta  ağırlayacak. Şirket fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıtacak.

“IFS İLE DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE FARK YARATANLAR'' KONUŞULACAK

IFS fuar kapsamında ayrıca ''IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar'' paneli düzenleyecek. Panelde, “Fabrikalarda Dijital dönüşüm” konulu bir konferans düzenlenecek ve katılımcılara Endüstri 4.0 çağının şirketlerinden başarı öyküleri anlatılacak. Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yapacağı ve Özaltın Holding, AKO Grup, FNSS Savunma Sistemleri, Durmazlar Makine ve Makyol İnşaat’tan üst düzey yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı panel; 15 Mart 2019 Cuma günü, Karadeniz Salonu’nda, saat 14:50’de başlayacak. 

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2019, 10:58
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını