IBA yeni dönem eğitimlerine başladı

IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahiner, "caniasERP’nin 40’tan fazla modülünün yanı sıra TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitimler verilen IBA, ERP sistemi adaptasyon sürecini sorunsuz atlatmak isteyen firmalara yoğunlaşıyor" dedi.

IBA yeni dönem eğitimlerine başladı
Endüstrideara

Yerli yazılım firması IAS’nin bünyesinde 2008 yılında kurulan eğitim kurumu IAS Business Academy (IBA), yeni dönem derslerine başladı. IAS’nin geliştirdiği, açık kaynak kodlu TROIA Platformu üzerinden çalıştırılan caniasERP yazılımındaki tüm modüllerin yanı sıra TROIA Platformu geliştirme ve e-Dönüşüm konusunda da dersler verilen IAS Business Academy, firmaların ERP sistemine geçişte yaşadıkları sıkıntıları minimuma indirebilmeleri için kaçırılamayacak bir fırsat. IAS Eğitim Uzmanı Esra Şahiner, “caniasERP kullanan firmalar, yeni kullanmaya başlayacak olanlar ve bu alanda uzmanlık almak isteyen yeni mezunları yeni dönemde akademimize davet ediyoruz. Modüller konusunda eğitim almak hem adaptasyon sürecinin sancısız geçmesini sağlıyor hem de eğitim alan bireyler sertifikalandırılıyor. Bu nedenle hem firmaya hem de çalışana son derece faydalı” diyor.

"caniasERP’nin TÜM MODÜLLERİNE HAKİM OLUN"

IAS’nin tecrübeli danışman ekibi tarafından verilen eğitimler, özellikle iş süreçlerini caniasERP ile yöneten ve yönetmeyi planlayan firmaların çalışanlarına öneriliyor. caniasERP modüllerinin seviyelendirilerek anlatıldığı IBA eğitimleri, 1 ila 5 gün arasında değişiklik gösterebiliyor. Böylece katılımcılar yalnızca birkaç günlerini ayırarak en çok kullandıkları modüller konusunda profesyonel altyapı oluşturuyorlar. Ayrıca IBA’da modüllerin yanı sıra IAS’nin özgün, yerli yazılım geliştirme platformu olan TROIA Platformu ve e-Dönüşüm konusunda da eğitim programları düzenleniyor. Tüm eğitimlerin sonunda ise katılımcılar sınava tabi tutuluyor. Sınavda 70 ve üzeri alanlara IBA tarafından başarı sertifikası veriliyor. caniasERP’yi etkin olarak kullanan firmaların çalışanları ve proje yöneticisi konumunda olan kişilere bu modül eğitimlerinin alınması özellikle tavsiye ediliyor. “Modüller hakkında verilen profesyonel eğitim, ofiste verimliliğin arttırılması konusunda oldukça etkili” diyen IAS Eğitim Uzmanı Şahiner, öğrenci profillerinden bahsederken şunları da ekliyor: “IBA eğitimlerine üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği gibi bölümlerde okuyan öğrenciler de ilgi duyuyorlar. Çünkü mezuniyetten sonra ERP alanında kariyer yapmayı planlayan kişiler, IBA’da tamamen uygulamalı olarak eğitimleri alarak sektörel tecrübe de kazanabiliyorlar.”


 

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2018, 11:55
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını