Her emniyet uygulaması için PNOZmulti konfigüratör

Pilz tarafından geliştirilen PNOZmulti Konfigüratör, basit proje tasarımı ve konfigüre edilebilir giriş ve çıkışlar sayesinde piyasaya sunma süresini kısaltıyor.  

Her emniyet uygulaması için PNOZmulti konfigüratör
Endüstri 40 Zirvesi

Pilz’in PNOZmulti Mini çözümü, konfigüre edilebilir küçük kontrol sistemleri üçten fazla emniyet fonksiyonu uygulamak üzere kullanılabiliyor. Makinanın boyutuna bağlı olarak tek başına veya modüler olarak, genişletilebilir emniyet kontrol sistemini kullanmak mümkün oluyor. Baz ünitelerini, solda en fazla 4 emniyetli bağlantı, 1 iletişim modülü ve 1 endüstriyel haberleşme modülü ile genişletmek mümkün oluyor. Sağ tarafta ise en fazla 1 PNOZsigma röle genişletme modülü bağlama imkanı sunuluyor. Konfigüre edilebilir küçük kontrol sistemleri PNOZmulti Mini baz üniteleri uygulamaya bağlı olarak PL e ve SIL CL 3 ihtiyaçlarını  karşılıyor.

MÜŞTERİYE SUNDUĞU FAYDALAR

PNOZmulti Konfigüratör, basit proje tasarımına imkan veriyor. Konfigüre edilebilir giriş ve çıkışları sayesinde piyasaya sunma süresini kısaltan ürün, kompakt tasarımının verdiği avantaj ile kontrol kabininde alandan tasarruf ettiriyor. Ürün, takma bağlantılı terminalleri ile daha az kablo tesisatı sunarken, entegre ekran üzerinden basit tanılama imkanı veriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 13:49
YORUM EKLE

Nidec

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını