HALICI YENİ ŞUBESİNİ ADANA’DA AÇTI

Endüstriyel ürün satışı ve mühendislik hizmetlerini Türkiye genelinde müşterilerine ulaştıran Halıcı Group, son olarak Adana ofisini açtığını duyurdu.

HALICI YENİ ŞUBESİNİ ADANA’DA AÇTI
Endüstrideara

Endüstriyel otomasyon sektöründe önde gelen ve dijital dönüşümde iddialı firmalardan biri olan Halıcı Group; Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri “Akdeniz’in İncisi” olarak adlandırılan Adana ofisinin açılışını gerçekleştirdi.

Merkez ofisi İstanbul’da bulunan firma; böylece Bursa Nilüfer, İzmir Çiğli ve Ankara Yenimahalle’den sonra dördüncü ofisini Adana’nın Seyhan ilçesinde faaliyete geçirmiş oldu.

Firma, yeni ofisiyle birlikte Adana’nın yanı sıra Osmaniye, Mersin, Hatay, Niğde, Nevşehir, Kayseri, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Kilis, Gaziantep ve Şanlıurfa olmak üzere civar illerdeki müşterilerine yerinde ve daha hızlı hizmet verebilmeyi amaçlıyor. Halıcı Group, bundan böyle söz konusu şehirlerde de güçlü stok, yetkin teknik destek ve mühendislik çözümleriyle müşterilerinin yanında yer almaya devam edecek.

OTOMASYON VE DİJİTAL DÖNÜŞÜMDE ÇÖZÜM ORTAKLIĞI YAPIYOR

Türk endüstrisine 29 yıllık deneyimi ve bilgi birikimi ile otomasyon, telekomünikasyon, dijital dönüşüm alanlarında hizmet sunan Halıcı Group; endüstriyel ürün satışı ve mühendislik hizmetleri sağlıyor.

Sektörlerinin önde gelen markalarının distribütörlüklerini yürüten firma; ABB’nin Türkiye resmi partneri ve distribütörü olmasının yanında İsviçre menşeli Landis Gyr, İtalyan SIBONI, Çekya merkezli Geovap, G. Koreli Doosan Robotics ile Türk endüstrisinin yakından tanıdığı SMB TECHNICS, B&R, Honeywell ve Pilz firmalarının çözüm ortağı olarak görev yapıyor.

SCADA, otomasyon, PLC, robotik sistemler, röleler, motorlar, panolar, elektrik sayaçları gibi ürün kategorilerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılıyor.

https://www.halici.com/

https://www.halici.shop
 

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2022, 17:37
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını