banner1339
x

Görüntüleme Sistemini Makina Otomasyonuna Entegre Ediyor

Otomasyon uzmanı B&R’ın piyasaya sunduğu görüntü işleme çözümleri; yazılımları, kameraları ve aydınlatma aksesuarlarını kapsıyor.

Görüntüleme Sistemini Makina Otomasyonuna Entegre Ediyor
Robot Zirvesi

Makina görüntüleme sistemlerini B&R, otomasyona tam bir şekilde entegre ediyor. Şirket bir otomasyon sistemi ile tam entegre olan dünyanın ilk görüntü işleme çözümünü SPS IPC Drives fuarında piyasaya sundu. Bu çözümler yazılımları, kameraları ve aydınlatma aksesuarlarını kapsıyor. Sistemin kalbini ise akıllı kameralar oluşturuyor. Portföy, en üst kısımda yüksek kaliteli akıllı kameraların performansını gösteren ve en alt kısımda basit görüntüleme sensörlerinin yerini alabilen geniş bir yelpazeye sahip. Bunların yanı sıra, hazır yazılım bileşenleri programlama çabası gerektirmeyen uygulamalar oluşturmak için uygundur.

AKILLI AYDINLATMA

İsteğe bağlı olarak Aydınlatma, ya kameraya entegre edilebiliyor yada harici bir cihaz olarak kullanılabiliyor ve otomatik kontrol ediliyor.  Aydınlık ya da karanlık alan aydınlatmaları veya yüksek hızlı kayıtlar için en üst düzey senkronizasyon hassasiyeti gibi nesneye özgü talepler kolayca uygulanabilir. Işık kontrolü ve görüntü tetikleme gerçek zamanlı olarak, tüm otomasyon sistemi ile (Sub-µs-Bereich) senkronize olarak ayarlanabilir. Gerçek zamanlı işletim sistemi, mühendislik araçları ve uygulamalar gibi B&R Görüntüleme Sistemlerinin entegrasyonu, tüm açıları kapsamaktadır. Tek çatı altında tüm otomasyon görevleri toplanmaktadır. Bu durum, gelecekte kontrol programlamacılarının birçok görüntüleme görevlerini kendilerinin yapmasına imkan sağlar.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 12:54
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını