GMT YENİ NESİL SERVO SİSTEMLERİ PAZARA SUNDU

GMT, endüstriyel otomasyon pazarına sunduğu Ethercat’li Servo Sürücülerle; test cihazları, pres, kesim, dolum, paketleme, plastik, gıda vb. makine imalatçılarına çözümler sunuyor.

GMT YENİ NESİL SERVO SİSTEMLERİ PAZARA SUNDU
Endüstri 40 Zirvesi

Mikroişlemci tabanlı birbiri ile haberleşebilen endüstriyel cihazlar tasarlamak ve üretmek amacıyla kurulmuş olan GMT, makine imalatçılarının toplam çözüme yönelik ihtiyaçlarına yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.
Ürün gamını her geçen gün arttıran GMT, yerli üretici olmanın verdiği avantaj ile müşterilerinin acil ihtiyacına anında cevap veriyor. PLC, Ekranlı mini PLC, Operatör Panelleri, Hız Kontrol Cihazları, Servo Motorlar ve Sürücüler, Step Motor ve Sürücüler, İzoleli Repeater, Güç Kaynakları ve endüstriyel haberleşme cihazları gibi birçok ürün çeşidini stoklarında bulunduruyor.
Firma, endüstriyel otomasyon pazarına yeni sunduğu ve pazarda yaygın olarak kullanılan Ethercat’li Servo Sürücülerle, test cihazları, pres, kesim, dolum, paketleme, plastik, gıda vb. makine imalatçılarına çözümler sunmaktadır. “GMTCNT” servo sürücüler başlıca şu özelliklere sahiptir.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 08:44
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını