GEDİK PİLİÇ ÜRETİCİLERİYLE BİRLİKTE HEDEF YÜKSELTTİ

Türkiye genelindeki üreticileriyle Antalya'da bir araya gelen Gedik Piliç, 2021 yılının değerlendirmesini yaptı ve 2020 hedeflerini belirledi.

GEDİK PİLİÇ ÜRETİCİLERİYLE BİRLİKTE HEDEF YÜKSELTTİ
Enerji Zirvesi

Kanatlı sektöründe faaliyet gösteren Gedik Piliç, Türkiye genelindeki üreticileriyle 12-14 Kasım 2021 tarihleri arasında Antalya'da düzenlediği toplantıda bir araya geldi. Belek Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa'da gerçekleştirilen toplantıda 2021 yılının değerlendirmesi yapıldı ve 2022 yılı hedefleri belirlendi.

SUNUMLAR YAPILDI, STRATEJİ PAYLAŞILDI

Toplantı, Gedik Piliç Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yağız Gedik'in konuşmasıyla başladı. Yağız Gedik, 2021 yılında tüketicilerle buluşmak adına yıl içerisinde neler yapıldığını anlatan iletişim stratejisi sunumunu paylaştı.

Yağız Gedik'in ardından Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi Ana Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Mehmet Akan, "Broilerlerde Perfomans Artışı" konulu bir sunum gerçekleştirdi. Broiler Üretim Müdürü Uzman Mikrobiyolog Nurullah Sayın'ın "Performans Verileri ve Büyüme Hedefleri" konulu sunumu ile toplantı tamamlandı.

AR-GE MERKEZİ BELGESİNİ BAKAN VARANK'TAN ALDI

Öte yandan Gedik Piliç, 8’inci Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi’ne Ar-Ge merkezi adına katılım sağlayarak Ar-Ge merkezi belgesini Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın elinden teslim aldı.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Performans Endeksi 2020 yılı sonuçları ile 2019 yılı sonrası Ar-Ge merkezi olarak kabul edilen şirketlerin açıklandığı “8’inci Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri ile Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi” 12 Kasım 2021 Cuma günü Bilişim Vadisi Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
 

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 12:26
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını