banner1322
x

Fluke 754, hassasiyet ve güvenilirlik sağlıyor

Netes Mühendislik tarafından sunulan, Fluke 754 belgeleme prosesi kalibratörü; artırılmış hassaslık, güvenilirlik ve kolay okunabilirlik özellikleriyle tercih ediliyor. 

Fluke 754, hassasiyet ve güvenilirlik sağlıyor
Endüstrideara

Netes Mühendislik tarafından sunulan Fluke 754, HART iletişimi özelliği, tümleşik bir iletişim kalibratörü sunacak şekilde birleştirilmiş. Bu sağlam ve güvenilir araç, HART ve diğer enstrümantasyonun kalibrasyon, bakım ve sorun giderme işlemleri için özellikle tercih ediliyor. Sağlam ve elde taşınabilen tek bir cihazda birçok aracın görevini yapan cihaz; basınç, sıcaklık ve elektrik sinyallerini kaynaklama, simüle etme ve ölçme gibi işlemleri gerçekleştiriyor. Yeni gelişmiş grafik ekran, daha uzun ömürlü lityum iyon pil, USB bağlantı noktası ve paketi tamamlayan yeni aksesuarlar ile ürün öne çıkıyor. Belgeleme için kalibrasyon prosedürlerini otomatik hale getirerek verileri yakalayan 754, ISO 9000, FDA, EPA ve OSHA yönetmelikleri gibi sıkı standartları karşılamaya  yardımcı oluyor.

DAHA AKILLI VE DAHA HIZLI

Yazılımla oluşturulan prosedürleri, liste ve talimatları indirmeye veya yazdırma, arşivleme ve analiz için verileri karşıya yüklemeye olanak sunan çok işlevli güç belgeleme kalibratörü Fluke 754,  ayrı bir haberleşme cihazı ile yapılan günlük işlerin neredeyse tümünü yapabilecek kapasitede güçlü bir dahili HART® arabirime sahip.
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 14:09
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını