banner1339
x

F MAX, maliyet avantajı sağlayacak

Rahatlıkla gücü, verimlilikle, teknolojiyi buluştururken, rekabetçi maliyet avantajı sağlayan, 2019 yılın Kamyonu ödüllü Ford Trucks, Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda göz doldurdu.

F MAX, maliyet avantajı sağlayacak
Endüstri 40 Zirvesi

İSTANBUL (AA) – 2019 Yılın kamyonu ödüllü F MAX’i,

Ford Trucks Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda göz doldurdu.

12. İstanbul Fuar’ında Ford Trucks, 2019 Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü, yeni çekicisi F-MAX göz doldurdu.

Fuar, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa gibi farklı coğrafyaların tedarik zinciri, lojistik sektörü yöneticilerini buluşturan Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda ‘2019 Uluslararası Yılın Kamyonu (ITOY)’ ödüllü yeni çekicisi F-MAX, beğeni topladı.

Yeni Ford Trucks’ın ağır ticari aracı F-MAX, rahatlıkla gücü, verimlilikle, teknolojiyi buluştururken, rekabetçi maliyet avantajı sağlıyor.

1050 litrelik yakıt tankı, 980-1300 mm aralığındaki beşinci teker yüksekliği ile ağır ticari aracı F-MAX uzun yolda önemli büyük avantaj sağlıyor.

F-MAX, uzun yol şoförlerine ise modern tasarımı, konforlu sürüşünün yanı sıra 2,5 metrelik ferah kabiniyle de rahatlık sağlıyor. Kokpit dizaynı, bütün özelliklere bütünleşik fonksiyonlarda basit erişim imkanı veriyor.

Ford’un ağır ticari aracı F-MAX, ferah ve basit ulaşılır,  depolama alanıyla, uçaklarda görülen, yatak üstü sistemi ve depo alanıyla kullanım ve temizlik avantajı veriyor.

Rekabetçi maliyet avantajı, yeni F-MAX için anahtar etken durumunda. Ağır ticari araç F-MAX, üç alanda maliyet avantajı sunuyor.

Dikey entegrasyonla Ford Trucks'a maliyet açısından, önemli bir rekabetçi avantaj getiriyor. Yeni F-MAX, 500PS 2500Nm güce sahip Ecotorq motoru emsallerinin süzerinde torklanma ve sağladığı güç ile takdirleri topluyor. Aerodinamik yapısı, gücü aktarma sistemi, teknik üstünlüğü ve en az yüzde 6’lık daha ekonomik yakıt tüketimi ile göz dolduruyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 09:38
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını