banner1339
x

Euchner’den RFID kodlu emniyet sistemleri

Euchner’in RFID kodlu CES emniyet sistemleri, koruma tertibatlarının emniyete alınıp, makina ve tesis üretiminde güvenli konum algılaması için kullanılıyor.

Euchner’den RFID kodlu emniyet sistemleri
Robot Zirvesi

Üretimde yüksek performans sunan Euchner marka konum algılama sistemleri, makinaların ve işlemlerin korunması için tip 4'e ait modern kilitleme tertibatları olarak dikkat çekiyor. Temassız etki gösteren RFID teknolojisine dayanan kodlu aktüatör başta olmak üzere okuma başlığı ve değerlendirme elektroniğinden oluşuyor. CES emniyet sistemleri, kapı ve kapak gibi koruma tertibatlarının emniyete alınması ile makina ve tesis üretim süreçlerinde güvenli konum algılama uygulamasında kullanılıyor. Büyük yapı boyutu ve şekliyle, değişken montaj ve harekete geçme seçenekleri sunan CES ürünleri, kullanıcılara maksimum esneklik imkanı sunuyor. 

CES EMNİYET SİSTEMLERİNİ ÖNE ÇIKARAN ÖZELLİKLER

Manipulasyon ve kandırmaya karşı dirençli olan bu ürün, kolay teşhis özelliği ile öne çıkıyor. Zorlu çevre şartlarında kolaylıkla kullanılabilme özelliklerinin yanısıra CES Emniyet Sistemleri, toz ve kirden etkilenmiyor, aşınmıyor. Dış manyetik alanlara karşı da duyarsız olan ürün, yüksek IP sınıfına sahip olup çeşitli yapı şekilleri ile boyutları ve montajda esneklik sağlıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2019, 17:39
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını