banner1322
x

Essential Edition serisinin lansmanını gerçekleştirdi

Phoenix Contact, yeni ürün ailesi Essential Edition serisinin lansmanını 12 Şubat'ta İstanbul Çamlıca’daki  merkez ofisinde iş ortakları, direkt kullanıcılar ve medya mensuplarının katılımıyla gerçekleştirdi.

Essential Edition serisinin lansmanını gerçekleştirdi
Enerji Zirvesi

Phoenix Contact , yeni ürün ailesi ESSENTIAL edition serisinin lansmanını 12 Şubat 2020  Çarşamba günü İstanbul Çamlıca’daki  merkez ofisinde iş ortakları, direkt kullanıcılar ve sektörel medya mensuplarının da katılımıyla  gerçekleştirdi.

Firma, “Herkes için güvenilir ürünler” sloganıyla pazara sunduğu yeni ürün ailesi ESSENTIAL Edition serisiyle, temel ihtiyaçları kaliteden ödün vermeden, optimum düzeyde ve rekabetçi fiyatlarla karşılamayı amaçlıyor.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ SUNUYOR

 ESSENTIAL Edition ürün ailesi, klemenslerden güç kaynaklarına, rölelerden sinyal çeviricilere, kablosuz haberleşmeden aşırı gerilim koruma ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

 ESSENTIAL Edition ürün ailesinde öne çıkan ECORLINE serisi röleler; röle tabanları, ayırma kolları ve geçmeli fonksiyon modüllerinden oluşan temel fonksiyonlara sahip verimli ve modüler bir endüstriyel röle sisteminden oluşuyor.

HIZLI VE KOLAY KURULUM İMKANI

1 - 4 enversör kontak ve 12 V DC ile 230 V AC arasında giriş gerilimleri sunan geniş ürün gamına sahip ECORLINE röleler, izolasyon ve fonksiyon testleriyle yüksek ürün kalitesini  garanti ediyor.

Yine ESSENTIAL Edition ürün ailesinin öne çıkan diğer ürünü ESSENTIAL Güç Kaynakları, temel fonksiyonlarla kullanıcıların sistemini güvenilir şekilde besliyor.

Yüksek MTBF değerlerine sahip olmakla birlikte, ayrıca  uzun ömürlü ve fansız konveksiyon soğutma sistemine sahip olduklarından arıza riski çok daha azdır.

Çıkışları kısa devre korumalıdır; muhafazaları metaldir ve raya monte edilebildiklerinden kurulumu hızlı ve kolayca yapılabiliyor.

Monofaze girişlilerde 24VDC 5, 10, 20A; trifaze girişlilerde ise 24VDC 10, 20, 40A çıkışlı seçenekler bulunuyor. 

OPTİMAL ÇÖZÜMLER SAĞLIYOR

TB vidalı klemens serisi, çok çeşitli endüstriyel alanlardaki uygulamalar için optimal çözümler sunuyor.

Defalarca uygulanmış kalite testi, en sert koşullarda bile TB klemenslerin sinyal iletimini ve enerji dağıtımını güvenilir ve emniyetli bir şekilde yaptığını kanıtlamıştır.

TB vidalı klemens serisi; 2,5-240 mm2 tek katlı geçiş klemenslerinin yanı sıra, çok katlı klemensler, ayırma klemensleri, sigortalı klemensler, sensör klemensleri gibi ürünleri de içeren geniş bir ürün çeşitliliğine sahip.


 

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 09:53
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını