banner1339
x

Esit’in checkweigher ürünleri, ambalajlamada denetleme için kullanılıyor 

Esit Elektronik’in, tasarımı ve imalatını yaptığı Hexaline, Decaline ve Octaline checkweigher modelleri, ambalajlama ve kolileme süreçlerinde denetleme cihazı olarak kullanılıyor. 

Esit’in checkweigher ürünleri, ambalajlamada denetleme için kullanılıyor 
Enerji Zirvesi

Esit Elektronik Satış ve Pazarlama Müdürü Çağrı Hekimoğlu, Endüstri 4.0 ile üretim sektörünün, verimli, hatasız ve yenilikçi yeni bir sürece girdiğini söyleyerek, yeni dönemin ihtiyaçları arasında daha yüksek işlemci gücü en temel ihtiyaç olarak ortaya çıktığını, bununla beraber sensör teknolojisindeki gelişmelerin de olağanüstü seviyelere ulaştığını söyledi. Sensörlerin daha küçük, daha akıllı, bağlantı kabiliyetlerinin daha gelişmiş ve çok daha ucuz olduğu bir döneme girdiğimizi aktaran Hekimoğlu, teknolojiyi yakından takip eden makina üreticisi firmalar için daha akıllı makinalar üretmenin artık kolaylaştığını vurguladı. 

ENDÜSTRİYEL BASKÜLLERİ, DEPOLAMA VE LOJİSTİKTE KULLANILIYOR

Endüstri 4.0 çağına adapte olmak için firmaların, imalatın her aşamasında gerçekleşmesi gereken bu yeni vizyona uyum göstermesi gerektiğinin altını çizen Hekimoğlu, “Esit Elektronik ürünleri arasında depolama ve lojistik süreçlerinde kullanılan birçok ürün bulunuyor. En yaygın ürünlerimizden endüstriyel basküllerimiz, hassas tartım ve parça sayma özellikleri ile depo içlerinde çeşitli boy ve kapasitelerde aktif bir şekilde yer alıyor. Yine aynı sektörde, daha önce üretim hatlarından geçen ürünlerin ambalaj içeriklerini ağırlığıyla kontrol ederek gramaj eksiğini tespit eden, bu gramaja göre eksik olan kısmın ürünün kendisinden mi, yoksa kullanma kılavuzu veya aksesuar gibi ürünü tamamlayıcı unsurlardan mı olduğunu belirleyen checkweigher (bantlı kontrol kantarı) ürünlerimiz mevcut” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 18:14
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Lima

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını