ENOSAD’da yeni dönem

Endüstriyel Otomasyon sektörünün çatı kuruluşu, ENOSAD’ın yeni yönetimi seçildi. Görev dağılımı kısa süre içinde yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısı sonrası belirlenecek.

ENOSAD’da yeni dönem
Robot Zirvesi

Endüstriyel otomasyon ve endüstriyel proses kontrol alanında sektörün önde gelen yerli ve yabancı menşeli firmalarını bir araya getirerek Eylül 2004’de kurulan ve bugün 100’ün üzerinde ulusal ve uluslar arası menşeli üye firmaları ile birlikte endüstriyel otomasyon sektörünün ilk ve tek temsilcisi olan ENOSAD, 12 Haziran’da Pendik Green Park’ta gerçekleştirilen 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı ile yeni dönem yönetim kurulunu belirledi.

Toplantı, saygı duruşu ve ‘İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Divan heyeti seçimi ve divan başkanının gündemi okumasının ardından son dönem Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Halıcı’nın açılış konuşması ve faaliyet raporunun okunması, son dönem Başkan Yardımcısı Hasan Basri Kayakıran ve Başkan Yardımcısı Yavuz Çopur’ un konuşmasının ardından, toplantı; denetleme kurulu raporunun okunması, hesap dönemine ilişkin olarak finansal tabloların okunması, müzakeresi ve onaylanması ve tahmini bütçenin müzakere edilerek onaylanması ile devam etti. Dernek giriş ve yıllık üyelik aidatlarının belirlenerek, yönetim kurulu üyelerinin faaliyetlerinden dolayı ibra edilmesinin ardından dernek organlarının seçimi ve MAKFED – Makine İmalat Sanayii Dernekleri Federasyonu’na ENOSAD delegelerinin seçimi ile toplantı tamamlandı ve ardıdan düzenlenen akşam yemeği ile sona erdi. 

SEÇİLEN YENİ GENEL KURUL ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Yeni yönetim kurulunun görev dağılımı kısa süre içinde yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısı sonrası belirlenecek. 


 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2019, 14:32
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını