banner1322
x

En zorlu şartlarda güç düşümü olmadan çalışıyor

Dostel Otomasyon’un Delta MS serisi sürücüleri, ahşap işleme, paketleme, taşlama, tekstil, fan ve daha birçok alanda kullanıcılarına avantaj sağlıyor.

En zorlu şartlarda güç düşümü olmadan çalışıyor
Endüstrideara

Delta MS serisinden MS300 sürücülerde EMC filtre, frenleme ünitesi, STO SIL2 güvenlik koruması, pulse giriş ve çıkışları, çoklu motor kontrolü gibi birçok özellik bulunuyor. En zorlu şartlarda, 50°C sıcaklığa kadar güç düşümü olmadan çalışma özelliği ile kullanılabilen MS300 sürücüler kompressör,fan,pompa,konveyör,makina otomasyonu ve paketleme uygulamaları için özel tanımlanmış makrolar ile hızlı ve kolay devreye alma imkanı sağlıyor.

Ayrıca, 3 Hz´de %150 başlangıç torku ile ağır yüklerde sorunsuz kalkış avantajını da kullanıcılarına sunuyor. Kimyasal gazlara ve katı partiküllere karşı 3C2 ve 3S2 sınıfı koruma (IEC60721-3-3) sağlayan sistem 24VDC opsiyonel güç kartı (EMM-BPS01) ile şebekenin kesildiği durumlarda dahi kesintisiz haberleşme sağlayarak sistemi koruyor. Kullanıcıların ilave senaryolarını istedikleri şekilde gerçekleştirmesine imkan tanıyan dahili PLC, Delta yazılımları WPLSoft veya ISPSoft ile dahili USB portu üzerinden kolayca programlanabiliyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 16:55
YORUM EKLE

Endaş

Secomea-pc

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını