Dijital baskı pazarı İstanbul'da buluşuyor!

Dijital baskı sektöründe faaliyet gösteren dünya markaları ile bu alanda bölgesinin üretim merkezi haline gelen Türkiye’deki firmalar, Uluslararası SIGN İstanbul’da buluşuyor.

Dijital baskı pazarı İstanbul'da buluşuyor!
Endüstri 40 Zirvesi

2017 yılında 22 milyar doları aşan dijital baskı pazarının, yenilenen küresel tahmin pazar araştırmasına göre 2023 yılında 29 milyar doları bulması bekleniyor.  Üretimin hemen her noktasında sıklıkla yararlanılan dijital baskı teknolojilerine dair tüm yenilikler, T.C. Ticaret Bakanlığı’nın desteklediği 21. Uluslararası SIGN İstanbul fuarında görücüye çıkacak. Tarsus Turkey tarafından Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek organizasyonda çok daha kaliteli, hızlı, pratik ve ekonomik baskı yapabilen dijital teknolojiler bir arada sergilenecek. 

 “BU YIL 70 MİLYON DOLARLIK TİCARET BEKLİYORUZ”

“Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika, Balkanlar ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine yönelik dijital baskı teknolojilerinin transferi ülkemiz üzerinden gerçekleşiyor” diyen Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Seda Bozkurt, SIGN İstanbul’da bu yıl 70 milyon dolarlık ticaret beklediklerini söyledi. Avrasya’nın en büyük endüstriyel reklam ve dijital baskı fuarını düzenlediklerini vurgulayan Bozkurt, “Son yıllarda olduğu gibi SIGN İstanbul 2019’da da dijital baskı teknolojileri alanında ürün, makina ve hizmet sunan çok sayıda firma yer alacak. Dolayısıyla dört gün boyunca hem teknoloji şovuna hem de eşsiz ticaret fırsatlarına ev sahipliği yapacağız” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 17:01
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını